Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 60
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,440
Najnowszy Użytkownik: onnieon
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
!!!! Masakra
Zdradzony przez żonęCześć. W weekend 2 tygodnie gdy wyjechałem w trasę na postoju chciałem się zalogować na facebooka i zamiast na swoje konto telefon zalogował się na konto mojej żony(ja nie znam jej hasła a ona ostatnio używała mojego telefonu bo jej nie miał zasięgu).K....wa szok.Od jakichś 3 miesięcy ma jakiegoś gacha.Widomosci i zdjęcia sprawiły że dostałem chyba stanu przedzawalowego.
Ma czas na to bo tylko ja pracuje. Ona studiuje zaocznie i opiekuje się dwójka naszych dzieci(jej wybór nie mój)Normalnie tragedia.Teraz wiem co za oznaczało jej zachowanie od jakichś 3 miesięcy.Jak byłem w domu coś zauważyałem podejrzanego ale nie myślałem że to może być to bo jej zawsze ufałem i kochałem.No wyjaśniło się czemu telefon pilnowała jak oka w głowie Poznała tego typa na praktykach studenckich.Gość jest żonatym policjantem chyba parę lat starszym(ona 35 ja 37 i jesteśmy 10 lat po ślubie).Ona jest ewidentnie zakochana w nim on chyba ma tylko dobra zabawę. Mieliśmy małą awanturę w grudniu i zaraz po niej jak wyjechałem do pracy skonsumowali swoją znajomość.Jestem załamany.Treść tych wiadomości zapisałem sobie.W ostatnią niedzielę jak byłem w domu poprosiłem ją o szczerą rozmowę(od kłótni nie gadaliśmy że sobą).Nie powiedziałem jej że wiem o wszystkim chociaż prawie pękłem.Stwierdziła że się musimy rozstać ale na razie będziemy udawać dla reszty że wszystko jest ok(miała na myśli swoich rodziców a w szczególności ojca z którego zdaniem się liczy).stwierdziła że jestem potworem który ja tylko prześladuje i nie może normalnie żyć.To samo jemu pisała.żaliła się na mnie jemu a on ją pocieszał.po tej rozmowie jestem jeszcze bardziej rozwalony.Nie śpię, nie jem i czuję się po prostu fatalnie.Postanowilem nic jeszcze jej nie mówić i poprosić kogoś o pomocną radę co mam zrobić.Chodzi mi zwłaszcza o to żeby dzieci nie ucierpiały.Nie chce ich opuszczać.Sa jeszcze bardzo młode(10 i 7 lat). Są najważniejsze w moim życiu. Jak można rozwiązać moją sytuację?Chyba nie chcę być dalej z nią.
Komentarze
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
mietek dnia luty 27 2019 14:11:37
Do niej dotrze tylko bardzo mocny przekaz, bo ona jest w tej chwili na haju z nim, powiadom rodzine, szczegolnie jej I jego, z adwokatem pozew rozwodowy, mowa o rozwodzie z jej winy, odcinasz od kasy, a najlepiej powiadom zone fagasa ze oddajesz swojego szona jemu, niech ja utrzymuje
To nie czas na jakiekolwiek umowy, stawiam kasztany przeciw dolarom jak fagas zabierze szona z dziecmi na utrzymanie

ibex dnia luty 27 2019 16:06:45
1. Poważne minusy zaistniałej sytuacji
- raczej nie dostaniesz opieki nad dziećmi - będą mieszkać u matki (być może z gachem), kontakty z dziećmi ograniczone; ale jest też światełko - nie dalej jak wczoraj w sejmie pojawił się nowy projekt dotyczący opieki nad dziećmi po rozwodzie - kary za utrudnianie kontaktów z dziećmi oraz "promowanie" opieki naprzemiennej (to ustawa, ale w praktyce sądowniczej może być zupełnie inaczej),
- będziesz płacił alimenty (być może także na matkę, co jest nierzadkim zjawiskiem).
2. Gach raczej nie zechce wziąć na utrzymanie rozwódki z dwojgiem dzieci, wyprowadzić się od swojej żony i płacić alimenty na swoje dzieci (jeżeli je ma), co oznacza, że Twoja żona prawdopodobnie zostanie na lodzie, choć jeszcze o tym nie wie, dowie się później, jak ujawnisz swoją wiedzę, a ona będzie chciała zamieszkać z gachem.
3. Skontaktuj się z żoną gacha - poznasz ich sytuację rodzinną. Czy jego żona wie o zdradzie, czy zamierza z nim mieszkać itp. Może być też tak, że nie żyją ze sobą, albo że go żona wcześniej zdradziła i zamierzają się rozstać. Albo że on udaje wiernego małżonka. Różnie może być.
Ale to poźniej - jak zdobędziesz solidne dowody zdrady, bo jego żona (jeśli o tym nie wie) natychmiast zrobi mu awanturę i trudno Ci będzie później dowody zebrać.
4. W dalszym ciągu nic nie mów żonie o swojej wiedzy. Zachowuj się normalnie (jeśli to możliwe). Zdobądź dowody zdrady. Detektyw - jeżeli Cię stać. Jak nie to dyktafon - bardzo skuteczne narzędzie. Portale społecznościowe, maile. Komórka - zrób np. zdjęcia jej komórki z smsami.
5. Szacun za milczenie przed żoną - niewielu to potrafi. Musisz wytrzymać jeszcze kilka, kilkanaście dni. To trudne, ale możliwe.
6. Po zgromadzeniu dowodów - adwokat, pozew o rozwód z jej winy, odcięcie kasy (tylko kasa na dzieci, prąd itp.). Pozew w każdej chwili możesz wycofać, jeżeli się jakoś pogodzicie (w co wątpię, ale w życiu różnie bywa). Tak jak pisał wyżej mietek - do niej trafi tylko mocny przekaz - pozew i odcięcie kasy. Obawia się także reakcji otoczenia i rodziny (ojca), chce rozstać się w zgodzie, ukryć zdradę, co, jak już wiemy, jej się nie uda.

Nick dnia luty 27 2019 16:36:28
Ma wstępie : witaj w szacownym gronie i szacun za zapanowanie nad swoimi słowami w kontakcie z oszustka.

Dobrze rozpoznałeś, zaczęła się wojna o której wyniku może zdecydować jedna przegrana bitwa, ale nie każda przegrana bitwa oznacza przegrana wojnę.

Jak wspomniał ibex, coś się ruszyło w sprawie zapewnienia ojcom opieki nad dziećmi i realizacji obowiązku kontaktu z dziećmi z ojcem przez matki.
Ale, do wprowadzenia tych planów jeszcze trochę wody upłynie i nie wiadomo jaki będzie ostateczny wynik tych planów .

Gacha nie można lekceważyć , ale tez nie przeceniać .
Policjanci to grupa zawodowa która z reguły ma dosyć luźne podejście do romansów , raczej na zasadzie zaliczania w celu wykazania się swoim samstwem.
Za mundurem panny sznurem ...

Po co ma kupować cały browar skoro może sobie za darmo załatwić piwo ?

Pani żona chce wolnego związku na czas jej romansu , ewentualnie na czas podjęcia decyzji przez gacha.

Jeżeli Tobie to odpowiada, to korzystaj z wolności , dopóki żonie się nie odwidzi.
Ale, jeżeli Ci to nie odpowiada - to dawanie jej czasu gra na Twoja niekorzyść .

Zadbaj o siebie, bo psychicznie zaczniesz niedomagać coraz bardziej.
Jeżeli czujesz taka potrzebę to zgłoś się do psychiatry po prochy, a oprócz tego najlepsza ucieczka od zmartwień jest aktywność fizyczna.
Co tam lubisz - dźwiganie ciężarów , bieg przełajowy , skok ze spadochronem, czy kolarstwo górskie .

Zadbanie o swój wygląd zewnętrzny - niwe ciuchy i zadowolenie przylepione do twarzy.
Można zacząć od ćwiczenia uśmiechu na sile podczas golenia.

Dobrze byłoby zebrać więcej dowodów - nagrań , zdjęć .

Pamiętaj , że nie masz wpływu na żonę .
Możesz nawet szantażem zmusić ja do zerwania romansu, ale wtedy za pare miesięcy masz dosyć pewna powtórkę .

Masz wpływ na siebie , swoje zachowanie , swoje decyzje wiec skorzystaj z tego.

A ze fagas raczej nie będzie się palił do oficjalnego związku , to dając jej czas na podjęcie decyzji, dajesz czas fagasowi na bzykanko aż jemu się sprzykrzy.
Zreszta, może jesteś mu to winny... przecież uświadomił Ci kogo wziąłeś sobie za żonę .

Butelka dobrej whisky, co najmniej i to z odręcznie napisanymi wyrazami podziękowania .

Zacznij Ty decydować o losach małżeństwa , pamiętaj ze dzieci z rodzin nieformalnie rozwidzionych maja tak samo pod górkę w życiu jak te z rodzin formalnie rozwiedzionych.
A dzieci maja niesamowita intuicje wyczuwania atmosfery miedzy rodzicami.
Lepiej ja oczyścić niż dopuścić by zatruła dzieci.

normalnyfacet dnia luty 27 2019 17:02:58
W jaki sposób zapisałeś te wiadomości i zdjęcia?
Nic nie mów że wiesz, zejdzie do podziemia.
Ten czas o którym ona mówi jest jej potrzebny nie Tobie ale wykorzystaj go do zabezpieczenia swoich spraw czyli zbierania dowodów będą one potrzebne do orzeczenia jej winy - musisz zadbać o jej winę bo będziesz i ja utrzymywał. Jeśli masz ich za mało najmij detektywa lub ściemnij że masz wcześniejszy wyjazd i pobaw się sam w detektywa (ale problem z tym że możesz się spalić)
Żony tamtego nie informuj do czasu złożenia pozwu o rozwód a potem jak uważasz.
Odetnij i to na wczoraj od pieniędzy jak również zadbaj o rozdzielność majątkową.
I najważniejsze 0 alkoholu.

amor dnia luty 27 2019 17:13:13
Im więcej sobie teraz na spokojnie zbierzesz dowodów i dzięki nim lepiej zorientujesz w całokształcie sprawy, tym lepsze, trafniejsze i precyzyjniejsze kroki będziesz mógł przedsięwziąć , jak już będziesz wiedział co chcesz zrobić i jak zabezpieczyć siebie, dzieci i swoje kontakty z dziećmi.

Od małżonki chwilowo odcinasz i emocjonalnie i traktujesz jakbyś mieszkać miał chwilowo z panią woźną ze szkoły.

Egon555 dnia luty 27 2019 17:23:19
Naprawdę jestem wdzięczny za rady.jestem naprawdę ro..... Ny psychicznie.co do dowodów nie jestem biegły w obsłudze telefonu tak więc robiłem tylko zrzuty ekranu.Jutro wracam do domu także może być ciekawie.Co do gacha nie mam żadnych konkretnych danych o nim bo używa lipnego login. Chyba tylko do komunikacji z moją wkrótce(mam nadzieję)byłą żoną.Jak tylko myślę o niej to mnie jeszcze gorzej trzęsie.Możecie wierzyć lub nie ale mnie najbardziej dobił kontekst emocjonalny a nie fizyczny tego syfu.

Deleted_User dnia luty 27 2019 17:34:38
amor,

Od małżonki chwilowo odcinasz i emocjonalnie i traktujesz jakbyś mieszkać miał chwilowo z panią woźną ze szkoły.


A jak się mieszka z panią woźną? to jakiś gorszy sort?

mietek dnia luty 27 2019 17:44:39
koniecznie sprawa rozwodowa z orzeczeniem o winie, inaczej masz pewne alimenty na szona, ona zadba aby zyc na twoj koszt

normalnyfacet dnia luty 27 2019 17:50:24
To skąd informacja że jest policjantem?

Egon555 dnia luty 27 2019 18:22:59
Bo miała staż na posterunku i po opowieściach gacha co robi w pracy to na 100% policjant

Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Masakra po 25 latach-nie wiem co robić -pomóżcie
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Totalne zniszczenie ...
Zdrada zony
Romans biurowy-krótk...
Jeszcze nic się nie ...
moja historia
Moja historia-pomóżc...
Samotna Mama
I mnie to trafiło, l...
Pomożecie....???
Moja żona znalazła m...
kochanka w ciąży
zrobiła to po latach...
Ma innego jestem nap...
Kolejna zdrada męża
Nie ma krysztalowych...
Banalna historia
Romans, zdrada, szanse
Kolejny cios w ciągu...
Czy to tak musi bolec?
Z dnia na dzień...
Dowiedziałem się kil...
Czy zemsta i zniszcz...
Poradźcie Podłej Zdr...
Czy można szczęśliwi...
Popadam w obłęd
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AnaLPG
24/05 19:49
Lord?

Archiwum
Reklamy
Masaż Lomi Lomi
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info