Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio Widziani

# poczciwy00:28:29
piotr7300:46:19
burza01:00:03
makasiala01:26:06
Roszpunka1901:26:28

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

NieSypiam
04.05.2024 20:06:38
NowySzustek pozdrawiam cie ziomeczku, dzięki za wszystko i oby ci się wiodło. Ja wyszedłem na prostą i wszystko u mnie dobrze (bez szona) Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Matsmutny
03.05.2024 06:00:21
.

NowySzustek
29.03.2024 06:12:22
po dwóch latach

Zraniona378
21.03.2024 14:39:26
Myślę że łzy się nie kończą.

Szkodagadac
20.03.2024 09:56:50
Po ilu dniach się kończą łzy ?

Metoda 34 kroków

Metoda 34 kroków dla kryzysu w małżeństwie na odzyskanie pewności siebie w oczach partnera.

1.Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2.Nie dzwoń często.
3.Nie podkreślaj pozytywnych elementów związku.
4.Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5.Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6.Nie proś o pomoc członków rodziny-masz wsparcie teściów póki są po Twojej stronie.
7.Nie proś o wsparcie duchowe.
8.Nie kupuj prezentów.
9.Nie planuj wspólnych spotkań.
10.Nie szpieguj, to Cię zniszczy.
11.Nie mów 'kocham Cię'.
12.Zachowuj się tak, jakby w Twoim życiu było wszystko w porządku.
13.Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14.Nie siedź, nie czekaj na żonę/męża , bądź aktywny, rób coś.
15.Będąc w kontakcie z nim/nią postaraj się mówić jak najmniej.
16.Jeżeli pytasz co robił/a w ciągu dnia, przestań pytać.
17.Musisz sprawić, że Twój partner zauważy w Tobie zmianę, że możesz żyć dalej z nim/nią lub bez niej/niego.
18.Nie bądź opryskliwy lub oziębły, po prostu zachowaj dystans.
19.Okazuj jedynie zadowolenie i szczęście.
20.Unikaj pytań dotyczących związku do chwili, gdy zechce sam/a z Tobą o tym rozmawiać.
21.Nie trać kontroli nad sobą.
22.Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23.Nie rozmawiaj o uczuciach.
24.Bądź cierpliwy.
25.Nie słuchaj co naprawdę mówi do ciebie.
26.Naucz się wycofywać, gdy chcesz zacząć mówić.
27.Dbaj o siebie.
28.Bądź silny i pewny, mów cicho i spokojnie.
29.Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić,Twoje konsekwentne działania mówią więcej niż słowa.
30.Nie pokazuj zagubienia i rozpaczy.
31.Nie wierz w nic co usłyszysz i 50% tego co widzisz.
32.Rozmawiając nie koncentruj się na sobie.
33.Nie poddawaj się.
34.Nie schodź z raz obranej drogi.

Zdrada przez internetDrukuj

Zdradzony przez żonęCześć wszystkim... Jakiś czas temu odkryłem że moja żona z którą jestem 10 lat i mamy 2ke dzieci, romansuje z facetem przez internet. Pisali do siebie, wyznawali miłość i uprawiali seks wysyłając zdjęcia. Nigdy się nie spotkali. Po odkryciu wszystkiego zerwała z nim kontakt. Wybrała naszą rodzinę. Cały czas przeprasza i mówi o niesamowitym błędzie. Między nami zawsze było bardzo dobrze. Nawet rewelacyjnie. Oprócz klasycznego braku docenienia z mojej strony. Rzadko mówiłem jak ja kocham i jak ważna jest dla mnie. Trafiła w internecie na kogoś kto zrobił to wszystko za mnie i poszło... W każdym razie co radzicie? Ratować? Teoretycznie chcemy tego oboje. Teoretycznie bo nie wiem co siedzi jej w glowie... Jak wybaczyć? Sprawdzać, kontrolować? Dałem jej 2 wyjścia. Rozwód z podziałem wszystkiego albo próba naprawienia wszystkiego ale idziemy do notariusza i sporządzamy intercyzę. Bez zastanowienia odpowiedziała że naprawiamy wszystko i że chce tylko mnie.
13728
<
#1 | poczciwy dnia 12.04.2024 09:01

Cytat

Bez zastanowienia odpowiedziała że naprawiamy wszystko i że chce tylko mnie.

A teraz postaw się na jej miejscu z gorącą dupą i zastanów się co Ty byś odpowiedział; przecież to jasne, że tak odpowie;
Słowa jednak nie mają żadnego znaczenia, czyny się liczą;
15593
<
#2 | mrdear dnia 12.04.2024 13:26

Cytat

Oprócz klasycznego braku docenienia z mojej strony.

To nie jest klasyczne, jak ktoś potrzebuje doceniania od innych żeby funkcjonować to jest problem poczucia własnej wartości. Ona znalazła atencje gdzie indziej jakiej nie miała od Ciebie.
Jak czegoś między Wami nie zmienicie, to się powtórzy, nie zamiataj pod dywan, niech kobitka idzi do jakiegoś psychologa, niech popracuje nad własną wartością.
Niech też nauczy doceniać to co ma... Ty również...
15906
<
#3 | Marcin81 dnia 12.04.2024 13:30
Zaufania na chwilę obecną nie ma w ogóle więc jak najbardziej nie wierzę w jej słowa. Intercyzę sporządzimy. Na chwilę obecną nie wymyśliłem żadnego innego rozwiązania jak zabezpieczyć się przed jej oszustwem.
15906
<
#4 | Marcin81 dnia 12.04.2024 13:35
Taki jest plan aby wszystko doceniać. Jak się coś/kogoś traci to dużo łatwiej dostrzec jak ważne to było w życiu. Ja wiem co mam w głowie i czego chcę. Myślę o terapii żeby jakoś to sobie wszystko wspólnie poukładać.
15793
<
#5 | zona Potifara dnia 12.04.2024 17:09
Zdrada emocjonalna bez wątpienia miała miejsce.W mentalności kobiety jest ona bardziej istotna niż fizyczna.Była gotowa wskoczyć mu do łóżka. Domyślam się że kochaś mieszka daleko i tylko to przeszkodziło im w skonsumowaniu romansu.No i może zbyt wcześnie odkryłeś działania żony.Następnym razem będzie ostrożniejsza ,już wie że media elektroniczne to słaby punkt romansów.Kupi drugi telefon?
Znajdzie kogoś w pracy,kogo widuje codziennie?Sąsiada? Przysłowiowego listonosza?
Nie ma sposobu na zabezpieczenie się.Jak będzie chciała
to zdradzi,za miesiąc,rok.Z byle kim.
Znajoma pojechała w tym roku z dwójką dzieci (7 i 9) na narty.Dzieciaki spały, a ona zabawiała się z facetem którego poznała kilka godzin wcześniej na stoku.Można?
Intercyza może stanowić ,że małżonek który dopuścił się zdrady w razie rozwodu z orzeczeniem winy nie dostaje nic z majątku wspólnego.Tylko uważaj bo to się może kiedyś obrócić przeciw Tobie.
15906
<
#6 | Marcin81 dnia 12.04.2024 18:14
Było dokładnie jak mówisz... Jestem pewien, że gdyby byli w zasięgu to już byłoby po wszystkim. Zwłaszcza że kilka razy pisali o spotkaniu. Nie no nie ma o czym mówić nie ma tym związek polega aby ciągle kogoś inwigilować i żyć w strachu i zazdrości... Ale wiem że tak to się może skończyć... Zastanawiam się czy w ogóle jest szansa na uratowanie takiego związku czy taka zdrada jest jak rak. U niej już zatrybila opcja przygody i prędzej czy później zrobi to znowu. Czy jest może szansa że naprawdę będzie uważała że popełniła gigantyczny błąd i nigdy więcej tak nie zrobi.??? Mamy przepisać majątek wspólny na mnie. Osobiste pozostaną pensje... W razie rozwodu zostanie z niczym. Przynajmniej taki jest plan
15793
<
#7 | zona Potifara dnia 12.04.2024 19:30
To Ty ją znasz jaka jest,jak się zachowywała jako dziewczyna,narzeczona i żona przez te 10 lat.Jakie ma koleżanki,jaka była reakcja jej rodziców na wiadomość o zdradzie (mam nadzieję że ich poinformowałeś przy jakiejś okazji, powinni wiedzieć ,że jest opcja ,że córcia do nich wróci.). Ty się nie masz co wstydzić ,ona tak.Majątek ? Nie wiem ile traci,czy to są duże pieniądze?(proszę bez odpowiedzi). Mieszkanie? Czy wypad pod most?Można iść do kochanka,wynająć "gniazdko miłości" Dziś to nie problem. Zakochanym na początek wystarczy byle wyrko i cztery ściany. Tym na czym zależy prawie każdej kobiecie jest opieka nad dziećmi.Jej utrata albo drastyczne ograniczenie np do jednego popołudnia w miesiącu to prawdziwy hamulec. Wiem,zaraz rzucą się na mnie że gram dziećmi,ale to tylko groźba.Nie zdradzi ,to pozostanie pustą ,nie spełnioną groźbą.(o tym jak i czy to możliwe ,taka umowa , porozmawiaj z prawnikiem)
Jak dopada wielka miłość ,to mózg ogarnia mgła, oczadzenie, nie jeden tutaj stwierdzał że z żoną (podobno całkiem normalna kobieta) po wykryciu romansu nie dało się logicznie rozmawiać przez dwa tygodnie.Tak była nastawiona na związek z kochankiem Była gotowa dosłownie na wszystko .Myślisz że w stanie takiego zauroczenia żona jak się kiedyś zakocha, będzie myśleć o pieniądzach? Czy o szczęściu jakie na nią czeka w rozporku gacha? Ty ją znasz ,czy jest wygodną materialistką, czy romantyczną duszą z wysokim libido.Nie wiem jaki macie seks,jak często,ale on zawsze może być lepszy w wykonaniu kogoś nowego. Nowa wielka miłość,motylki w brzuchu+przeciętny seks = w mózgu zakochanej daje odczucie że dostaje super seks.
Dużo pytań,na większość tylko Ty i ona możecie odpowiedzieć.
Kochaś tanio ja kupił,parę bzetów napisanych w internecie i głupia kobieta postawiła na szali małżeństwo,dzieci.szansę oglądania własnej gołej dupy w internecie podpisanej imieniem i nazwiskiem.
Ja bym się wybrała sama żeby w realu zobaczyć tego gościa.Co Ci żona o nim opowiedziała? Bo powinna wszystko.Biling telefonu i czy ona z nim też miała kontakt telefoniczny? Kawaler?,żonaty? Czy jego żona wie jaki "cuchnące jajo " ma w domu? Możesz uratować parę innych małżeństw, jak oświecisz tą biedną kobietę .
Szansa jeszcze jest.Szansa.Czy prosiła o przebaczenie? Czy jest absolutnie szczera co do szczegółów romansu ,czy chroni kochanka?jego dane? W tej chwili wszystkie decyzje zależą od Ciebie.To ogromna odpowiedzialność.
13728
<
#8 | poczciwy dnia 12.04.2024 20:42

Cytat

Czy jest może szansa że naprawdę będzie uważała że popełniła gigantyczny błąd i nigdy więcej tak nie zrobi.???

Na tak zadane pytanie nie dostaniesz odpowiedzi bo zwyczajnie jej nie ma; jedno jest pewne, tym, że nie dasz jej ponieść żadnych konsekwencji na pewno zwiększasz prawdopodobieństwo powtórki z rozrywki; dla mnie jedyną szansą na uratowanie czegokolwiek w takiej sytuacji jest rzucenie tego wszystkiego w cholerę; wręcz spalenie mostów, rozsypanie szkła i jeśli udowodni Ci, że się po nim przeczołga będziesz gotów rozważyć możliwość uratowania związku; oczywiście celowo przerysowałem to jak to powinno wyglądać, nic nie deklaruj zawczasu; jednak taka jest niestety cena zdrady dla relacji;
15793
<
#9 | zona Potifara dnia 12.04.2024 23:58
Żona zagrała w rosyjską ruletkę,w komorze był nabój ale nie wypalił bo proch zamókł.Jedna szansa na milion i jakimś cudem żyje.Takim samym cudem Ty jeszcze z nią chcesz rozmawiać choć musi wiedzieć że razem to żyjecie właściwie na kredyt. Poczciwy ma rację,dotkliwe konsekwencje muszą być.I to długo ,nie kilka miesięcy, a lat. Nie ma żadnej pewności że przezwyciężysz brak zaufania i za kilka miesięcy nie uznasz że jednak nie dasz rady i podejmiesz decyzji o rozwodzie. Po wykrytej zdradzie pozostać razem dłużej niż dwa lata, udaje się kilku ,kilkunastu procentom małżeństw.Próbuje nawet 30-50% . Ta statystyka pokazuje jaki to problem. Wy macie większą szansę ,bo nie doszło do zdrady fizycznej.
Ale proces wybaczania jest bardzo bolesny, dla zdradzonego bardziej niż proste rozstanie i rozwód . Zmienne nastroje ,sinusoida uczuć,itd.
Poczytaj archiwum forum,znajdziesz przykłady.
15532
<
#10 | normalnyfacet2 dnia 13.04.2024 19:24
Witaj

Cytat

Jakiś czas temu odkryłem że moja żona z którą jestem 10 lat i mamy 2ke dzieci, romansuje z facetem przez internet.

Jak dawno to było - miesiąc, pół roku?
Również w poradach ważny jest czas.
Jak długo trwał romans?

Cytat

Nigdy się nie spotkali.

Z czego ta pewność wynika? Bo tak powiedziała żona, czy to jakoś sprawdziłeś?

Cytat

Po odkryciu wszystkiego zerwała z nim kontakt. Wybrała naszą rodzinę.

Klasyka, jaki facet weźmie dwoje dzieci pod swój dach...to bardzo duże wyjątki.

Cytat

W każdym razie co radzicie? Ratować?

To musi by Twoja decyzja a nie obcych ludzi. My jej nie znamy, Ty musisz ocenić czy chcesz spróbować ratować czy nie, Czy jest szczera w skrusze, czy nie, itd.

Cytat

Teoretycznie chcemy tego oboje. Teoretycznie bo nie wiem co siedzi jej w glowie...

I już nigdy nie będziesz pewien czy ona chce tego samego czy nie.

Cytat

Jak wybaczyć?

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie - czy jestem w stanie wybaczyć zdradę.
Bo chęci można mieć ale czy Twój charakter temu sprosta?

Cytat

Sprawdzać, kontrolować?

Na pewno teraz sprawdziłbym wszystko co możliwe, żeby później pytania nie męczyły.

Cytat

Dałem jej 2 wyjścia.

Mały błąd, ja spytałbym - jak to sobie teraz wyobrażasz?
I niech się produkuje - nie podsuwaj jej gotowych rozwiązań. Ona zepsuła to musi naprawić, jej zgody na Twoje propozycje to za mało.
15776
<
#11 | Marcin40l dnia 14.04.2024 08:06
Ty już niczego nie możesz być pewny. Skąd masz gwarancję, że facet jest z daleka? Bo Ci powiedziała? Kłamała i kłamać będzie , one posuwają się nie wiadomo dlaczego do ochrony kochasia i brna w kłamstwo. Dla mnie skoro miała ciągoty do tego to ma to w głowie. Dorosła matka, żona wysyła intymne foty jakby nie było obcemu facetowi - nie uważasz że to już tu poszło za daleko. Nie wiesz i nie będziesz wiedział czy to zostało skonsumowanie, dowiesz się tylko tyle ile sam znajdziesz. Jeśli chce być czysta niech Ci da wszystkie namiary na kochasia, sprawdź czy mówi prawdę. Ty już nie bardzo możesz jej wierzyć,
15787
<
#12 | A-dam dnia 14.04.2024 11:13

Cytat

Mamy przepisać majątek wspólny na mnie. Osobiste pozostaną pensje... W razie rozwodu zostanie z niczym.

Jesteś pewien że udźwigniesz taką odpowiedzialność? Jesteś w stanie docenić ofiarę jaką złoży Twoja żona podpisując taką intercyzę? Czy nie będzie Cię z czasem coraz bardziej kusiło żeby skonsumować ten zapis pod byle pretekstem?
Moja żona uległa pokusie i wybrała majątek rozwalając całą resztę
(rodzina, szczęście dzieci, dobre imię...) i zostawiając mnie w samych skarpetkach.
15793
<
#13 | zona Potifara dnia 14.04.2024 13:03
#12 | A-dam Autor właśnie się zabezpiecz przed wariantem wystawienia go gołego i wesołego pod most..Robi słusznie i przewidująco (napisałam na priv).
Mam nadzieję że żona jest choć ładna i zgrabna ,bo jest głupia niczym 15-latka.Jej gołe fotki mogla oglądać cała Polska i okolice ,podpisane imieniem i nazwiskiem,adresem i nr.telefonu i sam diabeł by tego nie usunął z sieci.
Jeżeli żona będzie choć starała się chronić kochanka,jego dane, to jej podziękuj za dalszą współpracę.Bo w takim wypadku ona naprawdę kocha jego, a nie Ciebie i jest do tego przekonana w 107% (przy jakiejś kłótni Ci powie że Cię nie kocha i to będzie już zupełny koniec). Zakochać się w tym co ktoś nasmarował w internecie?Umówcie się na randkę z kimś z portalu i porównajcie teorię i rzeczywistość Smutek((
Ja bym "sprzedała"na dzień dzieci dziadkom,zabrała zonie telefon żeby nie mogła go uprzedzić i pojechała z nią do kochanka aby wszystko skonfrontować z nim i jego żoną (o ile takową posiada).
Warto rzucić wszystko i poświęcić jeden dzień gdy stawką jest życiowa decyzja..
Poczytaj na tym forum Dawna zdrada żony z 12.01.2024 żona rok sprzedawała kłamstwa i mąż dowiedział się prawdy gdy pojechał do kochanka.
15593
<
#14 | mrdear dnia 14.04.2024 21:35

Cytat

Czy jest może szansa że naprawdę będzie uważała że popełniła gigantyczny błąd i nigdy więcej tak nie zrobi.???

jasne, ale to zależy tylko od niej, od tego jak popracuje nad sobą.
Jedni ludzie potrzebują atencji z zewnątrz inni są samowystarczalni.
Wszystko rozbija się o własne ja...
Zasada jest prosta, nie uzależniać swojego szczęścia od niczego innego jak tylko od siebie samego. Wówczas zawsze będziesz szczęśliwy, ona również.
15771
<
#15 | S73 dnia 02.05.2024 09:50
Marcin 81 "U niej już zatrybila opcja przygody i prędzej czy później zrobi to znowu."

Zrobi albo nie zrobi. Z perspektywy własnych doświadczeń i ilekko ponad 20 lat przemysleń doszedłem do wniosku, że trochę kontrolować trzeba, ufać nie wolno, ale rozwalać rodzinę po takiej akcji to raczej zbyt pochopne. Co się stało już sie nie odstanie, sam na pewno tez nie jesteś taki całkiem święty Z przymrużeniem oka Daj szansę, jeśli jest w miarę rozsądna - drugi raz się nie wkręci. Jesli będzie między wami ok, z czasem się z tym uporasz, bo mimo wszystko to tylko netowa wkrętka. Internetowe romansiki to jednak troszkę takie gierki online, niespecjalnie przekładają się na rzeczywiste życie. Przy tym co, byś przechodził, gdyby poszła ci w prawdziwe tango w realu to jest nic, uwierz mi Uśmiech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?