Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 56
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,495
Najnowszy Użytkownik: Asia29
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Tajemnicza koleżanka męża
Zdradzona przez mężaWitam, od ostatnich kilku dni jestem w ogromnym szoku.Jak to najczęściej bywa przypadkowo odkryłam zdradę męża.Chciałam Was prosić o radę jak według Was,ludzi z boku, wygląda ta historia ponieważ jak to często bywa,mój mąż robi mi wodę z mózgu. Jesteśmy 10 lat po ślubie,mamy dwójkę dzieci a mój mężulek znalazł sobie,jak to on twierdzi, bliską przyjaciółkę.Dowiedzialam się o niej kilka dni temu.Nigdy nie dotykałam, przeglądałam, mojego męża telefonu ponieważ wierzyłam mu I ufałam. Mój telefon był rozładowany,córka jest na zielonych koloniach I dzwoniła do mojego męża który podał mi telefon I wyszedł,córa chciała abym smsem wysłała jej mój e-mail bo chiała mi coś wysłać I się zaczęło.Weszłam na smsy mojego męża I akurat pod nr. córki były smsy od tzw.Olka oczywiście jak się okazało to nie pisał Olek a Olga która w smsach tęskni I pare innych słów.Poszłam więc za ciosem I przejrzałam rozmowy mojego męża, rozmawiali codziennie ze soba po 2 godziny kiedy on był w pracy.Sprawdziłam też cóż to za dziewczę, rozwódka pracująca w miejscu gdzie mój mąż jeździ dwa razy w tygodniu ze swojej pracy. Kolorowo pomyślałam. Chciałam poczekać trochę I poobserwować sprawę ale nie wytrzymałam, pojechałam do sklepu po wino, zatrzymałam się na parkingu i zadzwoniłam do dziewczyny spytać się jak sprawy się mają u nich.Byłam bardzo miła a dziewczyna była w lekkim szoku, stwierdziła że pomyliłam numery i ona żadnego takiego gościa nie zna.No super.Wróciłam więc do domu , zapytałam się męża czy kochanka dzwoniła i zaczęłam go pakować.Oczywiście mój mąż w szoku,pytam się po imieniu i nazwisku co to za pani jest,mój mąż w zaparte że nie zna baby.Zwyzywałam, pokazałam wszystko na telefonie,amnezja minęła,zaczęło się kręcenie i teraz tak:
Dlaczego wpisana jest baba jako Olek? Mój mąż-literówka w telefonie
Dlaczego macie amnezje i niby się nie znacie-nikt by się nie przyznał że ma przyjaciółkę czy przyjaciela.
O czym tyle czasu rozmawiacie ze sobą?O pracy
Co znaczą te smsy?Te smsy nie były do mnie,nie odpisałem na nie, ps. nie odpisał ale oddzwaniał.
Z smsów wywnioskowałam że w któryś dzień pokłócił się z tą dziewczyną i w ten sam dzień zrobił mi jadkę w domu, że planuje wakacje na przyszły rok a przecież nie wiadomo jak będzie,czy będa pieniądze, tak się o to wkurzył że wręcz wywalił krzesło z nerwów, teraz wiem o co chodziło.W naszym małżeństwie rzeczywiście było ostatnio o niebo lepiej, seks idealny,dogadywaliśmy się,nawet więcej pomagał,no chłop do rany przyłóż.Non stop twierdzi że to tylko rozmowy,nic więcej,że nie zdradził fizycznie,przecież może mieć koleżanki i takie tam ale jego wina jest wypisana na twarzy,chodzi jak zbity pies i przeprasza ale niby nie ma za co.Jego ostatnie słowa to: wiem jak to hu...wo wygląda.Chciałabym wierzyć ale wydają mi się to takie farmazony że głowa mała.Co o tym sądzicie?
Komentarze
Strona 1 z 3 1 2 3 >
heartofdarkness dnia czerwiec 03 2018 18:50:16
Karo87, przede wszystkim kłamstwa już na wstępie - to niestety nie jest dobry znak. To chwilowe "polepszenie się" to może być efekt "miesiąca miodowego" - uważnie obserwuj czy czasami nie próbuje zamydlić Ci oczu. Polecam przeczytać i zastosować 34 kroki.

Jego ostatnie słowa to: wiem jak to hu...wo wygląda


Ehh, skąd ja to znam... Głowa do góry! Obserwuj, rozmawiajcie o tym i może jeszcze jest przed Wami szansa.

PS: czy Twój mąż poniósł jakieś konsekwencje?

Mazuta dnia czerwiec 03 2018 18:58:01
Karo87 to chyba trochę inna przyjaciółka niż on twierdzi. Kłamstwa na sam początek to raczej nic dobrego. Gdyby rzeczywiście była przyjaciółka wiedziała byś o niej nic by nie ukrywał a smsy cóż one mówią bardzo dużo.
34 kroki podstawa w tym przypadku. I nie wierz w nic co słyszysz i 50% tego co widzisz.
Teraz tak naprawdę do niego należy ruch.
I nie daj się swojej głowie

Karo87 dnia czerwiec 03 2018 19:52:27
Dziękuje Wam za odzew, tego było mi trzeba, chciałam go postawić pod ścianą, albo prawda z jego ust albo dowiem się od osób trzecich co wyrabia ale w tym momencie rozmawialibyśmy przez adwokata.Jestem osobą która nie może ścierpieć kłamstwa. Tak myśle na dziś dzień, że jeśli on by się przyznał mogłabym ratować to małżeństwo ale jeśli będzie brnął w kłamstwa to jestem w stanie spakować jego walizki. Nie wiem czy dobrze robie i myśle. Nie chce żyć w stanie zawieszenia, albo wszystko albo nic. Bardzo Was pozdrawiam i dziękuje ze te słowa.

Komentarz doklejony:
Konsekwencje, niby wykasowal jej numer, usunął konto z fb tylko jest jeden szkopuł, w dalszym ciągu mogą się widywać 2 razy w tygodniu w pracy.Zarzeka sie że nie było zdrady fizycznej, również tak mi się wydaje ale czegoś szukał u niej,mogła to być gra wstępna ale po jego oszustwach kto tam wie co wyrabiali, prawda zawsze wyjdzie na jaw ale wtedy gdy poczasie to wycieknie, nie będę miała skrupułów złożyć pozew o rozwód.Nie mogłabym żyć z mężem który ukrywałby prawdę dla jego wygody.Miał odwagę flirtować to niech ma też odwagę się przyznać.Wiem,wiem łatwo to się pisze i mówi ale ciężko zrobić.Mam cichutką nadzieję że właśnie tak będzie.

Mazuta dnia czerwiec 03 2018 20:15:23
Karo87 teraz musisz obserwować. Jeżeli nie masz dowodów na zdradę fizyczną a ona była to on będzie próbował to ukryć. Niestety oni mają odwagę zdradzać ale przyznać się do zdrady to już dla nich za dużo.

poczciwy dnia czerwiec 03 2018 20:59:46
Witaj Karo,

No niestety, standardem jest, że zdradzający nigdy nie przyznają się do wszystkiego a tylko do tego z czego nie mogą się wywinąć, czyli krótko mówiąc nie powie więcej niż Ty wiesz.
A jeśli nawet
Tak myśle na dziś dzień, że jeśli on by się przyznał mogłabym ratować to małżeństwo ale jeśli będzie brnął w kłamstwa to jestem w stanie spakować jego walizki.

To jak chciałabyś zweryfikować czy to co Ci opowiada to faktycznie prawda czy kolejne mydlenie oczu? Pewności nigdy mieć nie będziesz.
Pytanie czy on ma świadomość krzywdy jaką Ci wyrządził? Szczerze? Wątpię...

Karo87 dnia czerwiec 03 2018 22:19:37
Rozmawaliśmy, choć ja jeszcze całkiem spokojnie nie potrafię rozmawiać.Przysięga i się zarzeka że nie pomyślał że tak to wyjdzie, że nic złego nie zrobił,niestety nie wierze.Jednak postawiłam ultimatum,jeśli wycieknie cokolwiek o ich zażyłości od innych osób i w tym momencie dalej mnie oszukuje to nie będziemy więcej nic prostować a składam pozew o rozwód. Myśle że żałuje, mówi że wie jak bardzo mnie skrzywdził tak głupim zachowaniem i postara się naprawić to wszystko. Ja mówie że czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądać. Nie snuje już planów na przyszłość,zajmę się teraz sobą i dziećmi. Nie jestem osobą błagającą o miłość, nie płacze, znam swoją wartość i jestem "twardą" babką,po prostu wiem że sobie poradzę. Czytałam 34 kroki i jak najbardziej się z nimi zgadzam. Wku..ia mnie tylko to że mamy naprawdę ważne problemy, choroba córki a on odpiernicza mi coś takiego.Nie wiem co będzie dalej, zobaczymy, odpuściłam a nasz związek jest na razie w zawieszeniu. Ponoć za rozpad związku są odpowiedzialne obie strony, ale szczerze Wam napisze że już wszystko mu oddałam, było naprawdę dobrze między nami, chyba za dobrze.No wkurza mnie to niesamowicie. Dziękuje Wam za rady, dobrze że tu weszłam, naprawdę potraficie wesprzeć człowieka.

Mazuta dnia czerwiec 03 2018 22:29:07
Za kryzys w związku odpowiadają dwie osoby za rozpad tylko jedna, ta która stawia siebie ponad związek. Dla której jej własne potrzeby są ważniejsze niż próby zrozumienia problemu.
Piszesz ze on wie jak cie skrzywdzil głupim zachowaniem a jednocześnie twierdzi że nic złego nie zrobił. Jak dla mnie ukrywanie przed żona kontaktów z inną kobieta to jest coś złego.
Tak naprawdę to on żałuję że się wydało że musi się tłumaczyć.

dirty dnia czerwiec 03 2018 22:31:46
Karo87 - poniosły Cię emocje co zrozumiałe z tym odpaleniem sprawy od razu. Teraz nie wiesz co się stało tak naprawdę i coz tu wiele gadać będzie ryło to głowę. Ale to się już stało. Musisz jednak założyć, ze stało się dużo więcej niż słyszysz..
Czy wtedy tez chcesz ratować?
Jeśli chcesz to niestety jeszcze pozostaje kwestia zweryfikowania czy mąż gra fair i naprawdę zamknął relacje. Musisz już w ciszy zrobić sprawdzam - tym razem niech Cię nie poniosą emocje. To ważny etap jeśli budowa na być na serio.

Karo87 dnia czerwiec 03 2018 22:32:33


Usunalem dubla - Dirty
Przepraszam dwa razy dodałamsmiley

poczciwy dnia czerwiec 03 2018 22:34:12
, było naprawdę dobrze między nami, chyba za dobrze.


Coś w tym jest, że jak jedna strona ma za dobrze to po prostu czuje się bezpiecznie, mniej jej zależy na związku i bezkarnie płynie...tzn wydaje im się, że bezkarnie, ale życie to nie bajka i często ich wyobrażenie o świecie pęka jak bańka mydlana a potem już tylko płacz i zgrzytanie zębami.

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
SMsy i Kawki mojego z koleżanką z pracy gdy byłam w ciąży
Koleżanka
Zdrada męża z koleżanką z pracy
Koleżanka ? /Asiek /
Jak pomóc zdradzonej koleżance
Żona chyba zdradza mnie ze swoją koleżanką
Zdrada żony z koleżanką z pracy
pisanie z koleżankami
Mąż zakochał się w koleżance z pracy
moja dziewczyna i mąż koleżanki
Koleżeństwo, Przyjaźń, Małżeństwo i zdrada
Koleżanka
dobra koleżanka
zdradził ze wspólną koleżanką
Jego koleżanka
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Anonse erotyczne
zdradziła, nie wyjaś...
Moja historia-pomóżc...
Zdrada emocjonalna z ex
"Nie moge tego kontr...
Flashbacki
Zona pod przykrywką
Świat mi sie zawalił
Zdradzony po 20latach
Odeszłam po raz drug...
Zdrada psychiczna
Nie daje rady - c.d.
Co robić?
17 lat razem i 3 lat...
COVID-SZCZEPIONKI-G5...
Zdrada zony
Czy zdradza?
42 lata razem, kogoś...
Wypalam się...
czy to już tylko zdrada
dom, dziecko, kredyt...
Zdrada na masaz erot...
Przyjaciel Narzeczonej
Nie wiem już co robić
Mąż zdradza mnie z i...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Rehabilitacja Andrychów
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info