Reklamy...
Artykuły: Nowe życie
Woda, kobiecość, Księżyc... Ogień, męskość, Słońce
"Tworzenie to domena męskości - przyjmowanie - kobiecości". Zdolność do całkowitego oddania się jest główną cechą kobiecości, podstawą wszystkich innych umiejętności - otwarcia się, przyjmowania, chronienia w sobie. Zdolność do całkowitego oddania oznacza inną formę działania.

Czytaj więcej

Spirala Pragnień
Ego na każdym poziomie egzystencji już nawet nie próbuje zachować pozorów przyzwoitości czy skromności, ale po prostu otwartym tekstem czy aktem wyciąga rękę po cokolwiek, byle mogłoby zaspokoić ból spowodowany brakiem przyjemności. Jednak każda próba zaspokojenia materialistycznego pragnienia kończy się jeszcze większym pragnieniem, które wywołuje jeszcze większe cierpienie i ból.

Czytaj więcej

Rozwód po męsku - rozwiedziony pozna panią. Jesteś gotów?
Czym jest rozwód dla mężczyzny? Czy to prawda, że wywołuje on silniejszy stres u kobiet? Powszechnie uznaje się go za jedno z największych niepowodzeń życia osobistego. Społeczeństwo ciągle jest skłonne przypisywać mężczyźnie większą winę za rozpad małżeństwa, wynikający zazwyczaj z jego nieodpowiedzialności lub braku dojrzałości. Ale czy w przypadku mężczyzny nie jest możliwe podejście na serio? Czy znamy regułę określającą, dla kogo kolory samotności są najstraszniejsze?Przyjrzyjmy się bliżej, jakie koszty psychologiczne niesie ze sobą rozwód dla mężczyzny i jak może on wykorzystać swoje przeżycia, by otworzyć się na nową szansę.

Czytaj więcej

Rozwód i co dalej. Życie po pożyciu.
Ci, którzy czują się po rozwodzie skrzywdzeni, ale i ci z uczuciem wyzwolenia, mają nadzieję, że czas uleczy rany rozstania. Niektórzy psycholodzy twierdzą, że potrzeba na to zaledwie pięciu lat. Nieprawda. Rozwód to takie zdarzenie w życiu, po którym najtrudniej dojść do siebie.

Czytaj więcej

Być żoną pierwszy raz, drugi raz...
Miłość aż po grób - można o takiej marzyć, ale rzadko staje się ona naszym udziałem. Bierzemy ślub, rozwodzimy się... Ile razy można się w to bawić? W zaproszenia, białe suknie i przysięganie dozgonnej miłości i wierności? Czytaj więcej

Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info