Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 16
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,905
Najnowszy Użytkownik: Beer900
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Po co mnie sprawdziłaś byłby spokój
Więcej opisów zdrad tego użytkownika
KOLEZANKI MOJEGO MEZA
POMOCY OBSESJA CZY ZDRADA????
Po co mnie sprawdziłaś byłby spokój
13 lat małżeństwa on 37lat ja36-bez kłótni, radośni, uśmiechnięci, 2 synów, czułe gesty na codzień, sex 1wsza klasa. I nagle bum!zmiana pinu w tel, odgradzanie kołdrą,zamykanie w garażu, nieobecny duchem. Rozmowy co się dzieje.. Ponoc nic.zwbralam się zakradłam do garażu po cichutku zobaczyć gdzie dzwoni. Usłyszałam rozmowę (ona była na głośniku):od kad cie poznałem liczysz się tylko Ty, jesteś mega, najlepsza, najśliczniejsza, keidy się spotkamy, dbaj o sobie mówiłem Ci na końcu... Bardzo cie kocham. Szok!!! 2 dni dusiłam to nim coś powiedziałam. Zaprzeczał, kłamał w końcu się przyznal ale wpiera że to koleżanka z pracy, nic nie znaczące rozmowy, że był, wracał do domu, niczego mi nie brakowało, gdybym nie sprawdzała żylibyśmy dalej spokojnie. Lubi adorować, podrywać a od gadania nic mi nie ubedzie. Moja wina bo sprawdziłam, co do niej czuje nie wie, ale pracuje z nią dobrze się dogadują, kocham cie nic nie znaczylo, nie spał z nią. Kontaktu z nią nie zerwie bo to tylko koleżanka i z nią pracuje. Nastała cisza nie umiem się pozbierac. To nie 1wszy raz. Kiedyś miał romans też z koelznaka z pracy, później flirt błagał płakał dostał szanse myślałam że jest dobrze ze juz nas nic nie pokona jest cudnym ojcem, byłam szczęśliwa. Nie mam jaj żeby podjąć kroki. On Czeka... Ale też nie zabiega za bardzo a tłumaczył mi się nie 3bdzie bo nie zrobił nic złego wg niego. Jak chce rozwodu to ok ale to będzie moja wina i ja będę ponosiła konsekwencje rozpadu rodziny. Siano w głowie. Co myśleć jak się zebrać
Komentarze
Strona 1 z 2 1 2 >
aster dnia czerwca 10 2022 13:16:05
Dlaczego nie odeszłaś od niego a tym samym wróciłaś do punktu wyjścia?
W ostatniej historii pisałaś o pozwie rozwodowym.
Co się stało?

poczciwy dnia czerwca 10 2022 15:13:03
Minęło 5 lat; co się zmieniło w Twoim życiu w tym czasie? Co się zmieniło w Tobie? Jakie kroki naprawcze w tym czasie podjęłaś/podjęliście?
mam wrażenie, że jesteś dokładnie w tym samym miejscu co 5 lat temu;
Nie zrobisz nawet pół kroku do przodu jeśli dalej będziesz bać się konfrontacji z prawdą i ją wypierała;

obserwator dnia czerwca 10 2022 21:06:27
Jak chce rozwodu to ok ale to będzie moja wina i ja będę ponosiła konsekwencje rozpadu rodziny.

I to granie na emocjach ,w razie co przerzucanie winy na ciebie za rozpad.
Słyszałaś co słyszałaś ,może fakt to mało, za mało jednak.
Skoro taki pewny siebie to niech pokaże ten swój telefon i da dostęp do niego,a nie się ukrywa i zmienia hasła, lata po garażach jak szczur skrycie by sobie pogruchać niby tylko z koleżanką.

Może trzeba usiąść i zacząć rozmawiać wreszcie szczerze w cztery oczy czego on u niej szukał i czego mu brakowało ,że znów ładuje się w to samo bagno co kiedyś co już miał przerobione ( znaczy za sobą ) ale czy wyniósł cokolwiek z tego i czy poniósł jakieś konsekwencje?
A może fajnie by było pogadać w trójkę skoro to tylko koleżanka i on niczego sobie nie może przypisać i jest taki krystaliczny. A jednak się chowa jak szczurek ci coś jej tam nawija na uszy ( makarony ).

Kryzys wieku średniego? ( chyba jeszcze za wcześnie na to ) chociaż jak koleżanka taka fajna dupa no i młodsza podatna na flirty i nawijanie makaronów na uszy zapewne to niejeden by mógł dostać takiego kryzysu szybszym trybem.

"Patrz na to wszystko uważnie i nie trać siły, gdy Ci jest źle.
Bo może z tego obozu, z tego czasu oszustw będziemy musieli zdać ludziom żywą relację i stanąć w obronie zmarłych. "

Kłamstwo jest najprostszą formą samoobrony.
Susan Sontag


Elizzza dnia czerwca 12 2022 14:08:16
5 lat temu wniosłam pzoew o rozwód i nagle zmiana.. Zabieganie, płacz, jawny pin w telefonie, mówił gdzie wychodzi, pranie głowy co robię dzieciom. Rozwód został zawieszony na rok a później sprawa unieważniona. Co zmieniłam? Więcej wychodziliśmy, więcej czasu razem, rozmów pytania jak minął dzień, co cię trapi, więc wpaolnycj chwil z synami, ja więcej dawałam od siebie, chciałam żeby miał też coś dla siebie i potrafił wyjeżdżać z kolegami na weekend do naszego domku w górach, imprezy w rpacy twz bez stękania nie chciałam żeby czuł się uwiazany.ja skupiłam się bardziej na domu, pracy i tworzeniu miłej atmosfery w domu żeby chciał tu wracać. Czy mało słyszałam? Chyba dużo jak dla mnie kocham cie, liczysz się tylko Ty, schrupałbym cię itd itp. to dość sporo. Kocham cie było moje i jego synów. Co ma tamta czego ja nie mam.. Nie wiem młoda, fajna, zabawna, bez stękania odbierz dzieci, daj im jeść. A nawet to czasem powodowało ja pierdole zabierasz mi czas.nie zmienię siebie. Muszę wiedzieć gdzie wychodzi i o której mniej więcej wroci... Wyjście 8 godz na moto i nei wiem gdzie był z kim gdzie go szukać jest slabe to kim ja jestem. Po 3 godz jak wyszłam na piwo z ludźmi z pracy odbieram tel z nerwami gdzie ty kurwa jesteś. Jemu wolno mi nie. Rozmowy z nim nie ma, mimo prób szczerej, spokojnej, rozmowy i tak nic się nie dowiaduje. Może pozatym że lubi być adorowanym, lubi jak się łaski napalają na niego, jego to bawi, a ja miałam się nie dowiedziec o niczym. On nie wie czego chce ale ma dość więzienia z życia i wracania do domu po pracy, więcej swobody i mam nie pytać gdzie by jak się spozni2 godz bo to kontrolowanie go.

poczciwy dnia czerwca 12 2022 20:41:03
5 lat temu wniosłam pzoew o rozwód i nagle zmiana.. Zabieganie, płacz, jawny pin w telefonie, mówił gdzie wychodzi, pranie głowy co robię dzieciom. Rozwód został zawieszony na rok a później sprawa unieważniona. Co zmieniłam? Więcej wychodziliśmy, więcej czasu razem, rozmów pytania jak minął dzień, co cię trapi, więc wpaolnycj chwil z synami, ja więcej dawałam od siebie, chciałam żeby miał też coś dla siebie i potrafił wyjeżdżać z kolegami na weekend do naszego domku w górach, imprezy w rpacy twz bez stękania nie chciałam żeby czuł się uwiazany.ja skupiłam się bardziej na domu, pracy i tworzeniu miłej atmosfery w domu żeby chciał tu wracać.

No właśnie; klasyczny błąd; to Tobie bardziej zależało na tym związku niż jemu; pomyliłaś role; to on powinien zabiegać bo to on narozrabiał; powinnaś dać mu się wykazać a Ty znów próbowałaś robić coś za niego a nawet za dwoje; to nie miało prawa się udać; jakie on podjął konkretne kroki żeby naprawić to co schrzanił? zrobił cokolwiek poza mydleniem Ci oczu nic nie znaczącymi słówkami? on nawet gdyby miał w sobie wolę walki o Ciebie to nie pozwoliłaś mu się wykazać swoją nadgorliwością; zwyczajnie się na nim uwiesiłaś; to kolejny przykład na to, że nieumiejętność stawiania granic nieuchronnie prowadzi do katastrofy;

Elizzza dnia czerwca 13 2022 10:49:47
Może i masz rację. Co on zrobił... Gówno wielkie, jak dbał o siebie i czubek własnego nosa tak dba dalej. Ile bym nie dawała przejąć inicjatywy i czekała to nic nie dawało wiecznie był zmęczony i nie zainteresowany niczym. Żądnych wyjść, starań, owszem latał latał przed rozprawą i chwilę po ale zaraz wróciło to do normy. Może też ciężko w to uwierzyć że są ludzie tacy jak on. Widzą siebie i są skupieni na sobie. Inna rzecz że widzę że on by chciał i nas i dziwki a tak się nie da, ja się nie zgadzam a oczu nie zamknę. Rozsądek mowi jasno.. Wystarczy! Im dłużej patrze na niego tym więcej widzę różnic między nami, on chyba nie dorósł mentalnie do życia w rodzinie i obowiązkach. Matka jego też go traktowała jak króla a potrafi nadal się brzydko odezwać do niej i ma kontakty z nią w nosie. A ja jestem zmęczona kurewsko zmęczona i zrezygnowana. Ile można się poniżać i starać i robić za sprzątaczkę, służącą, opiekunkę. Ja chce żyć a nie wegetować bo muszę wsyztsko mieć na głowie,chcę wyjść z dziećmi, przeżyć coś a nie ciągnąć go kurwa za uszy. Wyjazd nad morze ogarniam wsyztsko ja, wycieczka USA ok zgadza się ale kurwa nic poza tym prosiłam żeby mi pomógł zaplnwoac objazdówkę.. Ha ha.. Sama to ogarniesz. Poszedł wczoraj do ogródka i mówi... Ooo warzywka nieopielone, zarosły,.. Mówię chcesz warzywka to opiel,tez z tego korzystasz. Myślisz że olcem ruszy.. Ha ha działka do kostek zarosła i ni huja... Muszę ja to zrobić.. Nie zrobię... Mam dość. Będziemy się najwyżej kąpać w trawie za chwilę. Jestem już tym zmeczona. Mam dość już takiego życia

poczciwy dnia czerwca 13 2022 11:51:41
Co on zrobił... Gówno wielkie, jak dbał o siebie i czubek własnego nosa tak dba dalej. Ile bym nie dawała przejąć inicjatywy i czekała to nic nie dawało wiecznie był zmęczony i nie zainteresowany niczym. Żądnych wyjść, starań, owszem latał latał przed rozprawą i chwilę po ale zaraz wróciło to do normy. Może też ciężko w to uwierzyć że są ludzie tacy jak on.

Latał, ale tylko wtedy gdy wisiała w powietrzu realna utrata jakichś profitów czyli rozwód; wtedy powinnaś była być konsekwentna i postawić ultimatum, że jeśli nie zdoła Cię przekonać, że pracuje nad sobą i nad związkiem to wznawiasz postępowanie; przespałaś ten czas; porzuciłaś realizm na koszt naiwności; miałaś nadzieję, że zrozumiał, że wyciągnął wnioski, zdolny jest do autorefleksji; niestety to często jest nasze myślenie życzeniowe i w Twoim przypadku się to również potwierdziło;
Pytanie czego teraz Ty chcesz? Czy jest szansa jeszcze uratować coś czego druga strona nie ma ochoty ratować? Jedno jest pewne, jeśli nie zrobisz nic, stracisz kolejne lata i nic się nie zmieni poza tym, że będziesz coraz bardziej pogrążać się z beznadziei; zrób sobie bilans zysków i strat i czas podjąć jakieś konkretne kroki;

Elizzza dnia czerwca 14 2022 14:47:11
Nie przespałam,rok tyle trwał vza zawieszenia postępowania i ten rok był taki jak być powinien. Nie da się stać ciągle nad kimś z kijem. Łatwo się mówi a gdy dochodzą problemy, obowiązki i życie codziennej już jest gorzej. Fcet 37 lat chyba też powinno się wymagać czegoś od niego zwłaszcza myślenia głową a nie kutasem.Minęły 3 tyg od super newsów. Ochlonelam i dałam sobei czas na uspokojenie i przemyślenie. Rozum musi wziąć górę 1,2szansa ale 3 to już skrajna głupota. Chcę się rozstać bez prania brudów i to też mu powiedziałam, on nie przyjmuje tego do wiadomości. Ja nie mam siły nie odbieram tel, nie piszę, nie rozmawiam z nim, nawet mneij już mnie zlosci jak siedzi w nocy z kimś pisze. Wyjeżdżam na tydzień na szkolenie później od razu sama z dziecmi nad morze. Wpadam na 1 dzień do domu, do tego czasu ma być gotowy pozew o rozwód i wtedy składam. To świadoma decyzja i żadne groźnie palcem ani wyjście awaryjne. Po wielu dniach analiz i płaczu wiem że dam radę że to ja ciągnęłam ten wóz a wizja przyszłości z nim jest niszczycielska dla mojej osoby.Z resztą nie mogę zapomnieć bardzo cie kocham, ni3! Mam wstręt do niego, nie chce mi się wracać do domu jak on tam ejst, albo udaje że śpię jak on wraca. Zaczyna mi być obojętnym to co dotyczy jego osoby. Muszę myśleć o synach i sobie on nie myślał.sskoda zycia na kolejne akcje pt.kolezanka.pozatym może czeka na mnie jesvze jakąś miła niespodzianka od losu.

Brunetkatonieja dnia czerwca 23 2022 07:50:08
Dzięki za Twoją historie. Przeczytałam wszystkie trzy wpisy, które pozwoliły mi spojrzeć z dystansem na moje problemy. Bardzo podobni mentalnie Ci nasi pierwsi mężowie i nawet wiek ten sam. Czemu chcesz się rozwiez bez orzekania winy? Skoro Ty się staralas, walczyła to niech chociaż on przyzna się przed sądem, że to on dał d... I wtedy nie będzie budów. Tak moja koleżanka miała i mówiła, że to dało jej pewien rodzaj satysfakcji bo nie o kasę chodziło.

Elizzza dnia czerwca 28 2022 21:48:33
Nie mam ochoty na słuchanie gówna przed sądem, ja znam prawdę i moi bliscy też. A jemu życie odpłaci kiedyś. Złożyłam w piątek pozew czekam na reakcję, każdego dnia utwierdzam się że dobrze robię. On usiadł na dupie, tłumaczy się z każdego roku gdzie ja nawet się tym nie interesuję i jestem obojętna może to go wkurza. Nie wiem.musze dbać o siebie i synów a on neich radzi sobei już sam. Muszę wziąć kredyt żeby go spłacić ale i tu sam radę, niech już tylko idzie z tego "więzienia". Nie warto naprawdę nie warto dawac kolejnych szans to strata życia, czasu i własnej godności. Mnie czeka nielada walka ale nie ja pierwsza nie ostatnia.

Strona 1 z 2 1 2 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Czy mnie zdradza? Jak normalnie żyć
Żona mnie zdradziła z starszym kolegą z pracy.
Czy mnie zdradza
Nie sądziłam, że mnie to spotka
zdradziła mnie i nie wie kogo wybrać
najgorsza swinia ze mnie
Jestem w ciąży mąż mnie zdradził
Mój mąż mnie zdradził
Mąż zdradza mnie z innymi mężczyznami
zdradza mnie mąż od roku
Zdradziła mnie z Kuzynem
Czy po raz kolejny spotyka mnie to samo??
Zabił mnie ...
Czy zemsta i zniszczenie da spokój ...
zaraz mnie zostawi?
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Feralne urodziny
Ciężki temat
Po latach... refleksja
Zdradzony przez zone
Czy mnie zdradza? Ja...
Takie tam, w urodziny.
Nie wiem co dalej
Ta druga - nieświado...
Zdradzona w ciąży i ...
.. witam w gronie:)
Masaż ciała
Po co mnie sprawdził...
historia bez happy endu
Boże dopomóż
31 lat razem
Zdrada
Zdrada
Zdrada po 7 latach z...
Miłość przezwycięży ...
Jak przestać myśleć ...
Zdradzony przez dzie...
Zdrada
Jak odnaleźć sens ży...
Zdradzilam
Powtórka
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Beer900
10/08 23:33
Witam, 6 miesięcy temu znalazłem że żona pisze z kimś na snapczacie no i oczywiście dzwoni on do niej. Nic konkretnego tam nie znalazłem bo snapy się usuwają. Oprócz miłej pracy skarbie. Zapytałem ja

Archiwum
Reklamy
Masaż Kęty
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info