Czwartek, Grudzień 18, 2014
Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Filmy o zdradzie
Muzyka dla zdradzonych
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 28
Użytkownicy Online: Mono, zgryzolowaty

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10,608
Najnowszy Użytkownik: marta25
Ankieta
Deficyty odczuwane przez Ciebie w przeszłości lub obecnie

uwagi i zaangażowania

komunikacji

poczucia bezpieczeństwa

szacunku i akceptacji

wyrozumiałości

bliskości i seksu

nie miałem poczucia deficytu

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklamy..
Ostatnie Artykuły
Toksyczne związki
Czego oczekuje kobieta?
Czego oczekuje mężcz...
Jak pozbyć się złych...
Dobra pamięć, zła pa...
Twoje miejsce
Witamy

Zdrada

- to nie koniec świata.
Kącik złamanych serc, portal dla zdradzonych i nieszczęśliwych. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu znajdziesz przyjaciół. Opisz swoją historię, podziel się swoim smutkiem, przeczytaj o problemach innych osób. Na tej stronie otrzymasz wsparcie i rady w trudnej sytuacji życiowej, przekonasz się, że nawet tak przykre doświadczenie jak zdrada partnera, nie oznacza jeszcze końca świata. Tu nauczysz się układać swoje życie od nowa.
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Obok tematu Muzyka...po prostu ♫ 2503 _Kasia 18-12-2014 00:56
Obok tematu Ku pokrzepieniu. 196 apologises 16-12-2014 23:44
Obok tematu Cytaty 530 Marta74 16-12-2014 18:51
Obok tematu Energetycznie-optyczno-muzy... 276 takizly 15-12-2014 23:20
Obok tematu cover ♫ 70 piotr73 15-12-2014 21:59
Obok tematu Z wierszem...przez życie 312 JakichWiele 15-12-2014 20:39
Sposoby na sposoby - dla zdradzających. Prędzej czy później i tak s... 38 anya_p 13-12-2014 23:02
Witajcie Zbieram się po zdradzie ;) 27 rekonstrukcja 13-12-2014 11:19
Witajcie Brak sił i totalny brak chę... 8 michasg 12-12-2014 10:50
Obok tematu Miejsca , które warto zobaczyć 15 lisbet 11-12-2014 22:04
Pokaż więcej
Gorący temat - ta zdrada była ostatnio komentowana
ZDRADA KIEROWCY TIRA
Witam, Mija 253 dzień odkąd odkryłam, że mój 3 letni związek z kierowcą Tira był fikcją. P był wyjątkowo inny jak na typowego kierowcę, 28 lat, przystojny, zadbany, lubiany przez wszystkich, spotkaliśmy się w przypadkowy sposób, pomyliłam drogi i wjechałam do niego na posesje i tak już zostałam. Na początku miałam obawy, bo dobrze wiedziałam, czym pachnie środowisko TIR-owców, kuzyn jeździ, zdradza żonę, były koleżanki zdradzał ją z prostytutkami, przyznał się ale i tak ich związek nie przetrwał. Jednak przy zachowaniu P wszyscy inni wydawali mi się tymi złymi a on wyjątkowy. Zaczęliśmy związek...Trasy miał zawsze miesiąc Belgia - dwa tygodnie dom. Przez około rok potrafił nawet czasami wyrwać się z Belgii i przyjechać na kilka godzin, żeby pobyć razem, oczywiście weekendy na skype, w tygodniu również, czas szybko mijał i zjeżdżał do domu, mój najcudowniejszy i wspaniały. Koleżanki zazdrościły mi tej miłości, że mimo odległości i czasu mamy tak silną więź. Wszystko dla niego zrob......Czytaj więcej >>>
Reklamy...
Powiedziano...cytaty, myśli....

~~~*~~~

" - Wytłumaczę pani, Stefanio, dlaczego nigdy nie powinniśmy być zazdrośni. Jeśli tworzymy z kimś wyjątkowy związek, to znaczy, że on już się nigdy nie powtórzy. Weźmy na przykład naszą rozmowę, czy myśli pani, że mógłbym prowadzić ją z kimkolwiek innym?

- Nie.

- Dlatego, będąc przy mnie, nie ma pani rywalek. "

Eric-Emmanuel Schmitt, Ozdrowienie

~~~*~~~

Wybrany artykuł
Kuratela
Art. 178. § 1. Kuratora ustanawia się w wypadkach w ustawie przewidzianych.
§ 2. W zakresie nie uregulowanym przez przepisy, które przewidują ustanowienie kuratora, stosuje się odpowiednio do kurateli przepisy o opiece z zachowaniem przepisów poniższych.
Art. 179. § 1. Organ państwowy, który ustanowił kuratora, przyzna mu na jego żądanie stosowne wynagrodzenie za sprawowanie kurateli. Wynagrodzenie pokrywa się z dochodów lub z majątku osoby, dla której kurator jest ustanowiony, a jeżeli osoba ta nie ma odpowiednich dochodów lub majątku, wynagrodzenie pokrywa ten, kto żądał ustanowienia kuratora.
§ 2. Wynagrodzenia nie przyznaje się, jeżeli nakład pracy kuratora jest nieznaczny, a sprawowanie kurateli czyni zadość zasadom współżycia społecznego. ...Czytaj więcej >>>
Historia jak z filmu....
marta25Nawet trudno jest mi zacząć... to może łatwiej zacząć od wspólnie spędzonych lat ze sobą po mimo bólu to i tak uważam ,że najwspanialszych lat spędzonych z tym człowiekiem..."człowiekiem",jak to brzmi.. Od 2005r razem mój pierwszy partner, po 8 latach czas na najpiękniejszy moment dla Nas ślub w 2013r.Kochający,troskliwy,pomocny,opiekuńczy..Zawsze wszędzie razem imprezy ,wyjścia,itd.Związek oparty na głębokim zaufaniu,tak dawałam sobie nawet głowę obciąć... mam zaufanie do siebie mam zaufanie do osoby z którą chcę się zestarzeć.Wierność dla mnie to podstawa związku,ja dochowałam wierności nie jestem może miss świata ,ale nie ukrywam ,że w tym związku to ja mam większe powodzenie ;-) Tak gdybym chciała mogłabym również "cieszyć się życiem".. ,ale Mam zasady szanuje siebie i swoje ciało i wiem ,że Wy też je posiadacie ,ba nawet faceci !Tak cudownie jest żyć z czystym sumieniem .Często znajome wymieniały się opiniami nt.wielkości wacków... ja zawsze z uśmiechem sorry dziewczyny ,ja się w...Czytaj więcej >>>
ZDRADA KIEROWCY TIRA
pyraWitam,
Mija 253 dzień odkąd odkryłam, że mój 3 letni związek z kierowcą Tira był fikcją.
P był wyjątkowo inny jak na typowego kierowcę, 28 lat, przystojny, zadbany, lubiany przez wszystkich, spotkaliśmy się w przypadkowy sposób, pomyliłam drogi i wjechałam do niego na posesje i tak już zostałam.
Na początku miałam obawy, bo dobrze wiedziałam, czym pachnie środowisko TIR-owców, kuzyn jeździ, zdradza żonę, były koleżanki zdradzał ją z prostytutkami, przyznał się ale i tak ich związek nie przetrwał. Jednak przy zachowaniu P wszyscy inni wydawali mi się tymi złymi a on wyjątkowy. Zaczęliśmy związek...Trasy miał zawsze miesiąc Belgia - dwa tygodnie dom. Przez około rok potrafił nawet czasami wyrwać się z Belgii i przyjechać na kilka godzin, żeby pobyć razem, oczywiście weekendy na skype, w tygodniu również, czas szybko mijał i zjeżdżał do domu, mój najcudowniejszy i wspaniały. Koleżanki zazdrościły mi tej miłości, że mimo odległości i czasu mamy tak silną więź. Wszystko dla niego zrob...Czytaj więcej >>>
POMÓŻCIE
Więcej opisów zdrad tego użytkownika
Będę samotną matką
POMÓŻCIE
Zdradzona przez partnera/chłopakaMój partner zdradzał mnie, gdy byłam w ciąży. Mimo to, jesteśmy razem. Wybaczyłam ze względu na córkę, myślałam, że zaczniemy od nowa. Miesiąc temu urodziłam córeczkę i czuję, że między mną a moim partnerem zmieniły się relacje. Jesteśmy dla siebie jacyś obcy, znowu zaczęłam go podejrzewać o zdradę, tym bardziej, że praktycznie nie rozstaje się z telefonem. Kilka dni temu zdecydowałam się przejrzeć jego telefon, wszystkie smsy wykasowane. Chciałabym zdobyć oprogramowanie, które umożliwi przesyłanie smsów z jego telefonu na mój. Ktoś korzystał z takiego programu? Gdzie go zdobyć i jak zainstalować? Bardzo proszę o pomoc. Muszę mieć pewność, czy sytuacja znowu się nie powtarza... ...Czytaj więcej >>>
Strona 1 z 1334 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Klasa 6c
www.klasa.bulok.info
Filmik dnia
Ostatnie Komentarze
Mono dnia grudzień 18 2014 16:20:54

apologises, może i doradzę, tylko nie wiadomo czy Pyra, jest już teraz, gotowa na to, by wycofać się z tego związku- ona zrobi to na pewno, ale może jeszcze nie teraz?- napiszę jednak, bo uważam, że ziarno rzucone na dobrą glebę w końcu zakiełkuje. W przypadku |Pyry warto poświęcić trochę swojego czasu.
Pyro, męczysz się już z tym wielkim znakiem zapytania 256 dni i chociaż poświęciłaś mnóstwo energii na to, by dojść do prawdy na temat tego faceta, to jednak wielu rzeczy dalej nie jesteś pewna. Wydałaś kupę kasy na psychologów, latałaś po wróżkach i szukałaś odpowiedzi. Jak napisałam wcześniej, Twoje zachowanie jest jak najbardziej normalne- dobrze, że drążyłaś temat.
Sporo rzeczy udało się Tobie dowiedzieć.
Musisz patrzeć na rzecz bardzo racjonalnie, bo czas poszukiwań, miotania się i życia w napięciu zwyczajnie już się skończył.
Załóżmy, że w sobotę ten facet rzeczywiście przyjedzie- Ty możesz zachować się na kilka sposobów.
Myślę, że na ten moment sama nawet nie wiesz, jak zareagujesz na widok tego człowieka.
Dzisiaj bowiem może wydawać Ci się, że jak on przyjedzie, to Ty siądziesz spokojnie i powiesz mu, że przemyślałas wszystko i że nie widzisz szans dla waszego związku na przyszłość, on według Twojego scenariusza powie ci tak, a Ty powiesz mu to albo tamto i tak będziesz układała sobie w głowie cały scenariusz waszego spotkania. Tymczasem może być tak, że mimo wielkich planów odnośnie przebiegu waszego spotkania, Ty na jego widok rozkleisz się całkowicie i polecisz jak na skrzydłach, by przytulic się do tego faceta i tylko na wielkich scenariuszach układanych w głowie przed zaśnięciem Twoja bojowniczosć zacznie się i zakończy.
Jesteś przecież bardzo teraz zmęczona czekaniem w napięciu, do granic możliwości udręczona i dlatego w kulminacyjnym momencie nie będziesz miała siły na to (jesteś tylko zakochaną kobietą, a nie skałą), by toczyć boje z tym facetem, będziesz chciała tylko doznać natychmiastowej ulgi i przez chwilę nic więcej nie będzie Ciebie obchodziło.
Tak może skończyć się wasze spotkanie.
Potem pojedziecie do waszego domu i Ty jeszcze przez chwilę będziesz chodziła uskrzydlona
Jednak przyjdzie w końcu moment, że będziesz musiała pójsć z tym chłopem do łóżka- ja myślę, że dla Ciebie będzie to pierwsza trudna chwila do ogarnięcia, do zaakceptowania. Może nawet wyskoczysz w końcu z tego łóżka, jak oparzona- kto wie?
Położysz się przecież obok tego chłopa i zaraz natychmiast przyjdą Ci do głowy różne watpliwości, po chwili będziesz porządnie już zablokowana na tego faceta. Zamiast zrelaksować się w ramionach faceta, którego kochasz, Ty będziesz wymacywała, jaki on ma zarost na przyrodzeniu, główkowała nad tym, ile on bab zaliczył po drodze, a może ma jedną, taką niby na stałe, gdzieś tam w świecie, czy nie złapesz jakiegoś swiństwa, jak powinnaś obrócić się w łóżku, by i wilk był syty, i owca cała, czyli jak to zrobić, by chłop ten dalej myślał, że tęskniłaś za nim, ale jednocześnie, jak to zrobić, by nie zarazić się od niego jakims badziewiem.
Całować się z takim gościem- strach, bo może złapiesz chlamydię.
Wziąć mu do buzi i tak opędzić ten seks- też strach, bo może złapiesz wirusa raka szyjki macicy (nie wiesz przeciez z kim on się bzyka, ta druga albo trzecia czy czwarta, któraś może być chora),
zdecydować się na stosunek- masakra, z gumką czy bez?- Pyra, takie będziesz miała myśli leżąc w ramionach tego człowieka, a nawet jeśli nie, to takie myśli przyjdą do Ciebie później.
Za chwilę będziesz latała po lekarzach i rozczytywała się w internecie na temat chorób, które możesz złapać uprawiając seks z takim facetem.
A co z nim?
Ano cóż- on tymczasem spuści się porządnie, głośno pierdnie i rozciągnie się wyluzowany, bo dobrze mu będzie po udanym doopczeniu.
Tylko co z Tobą?
Potem on pojedzie w sobie tylko znane strony i na pewno nie będzie musiał latać po lekarzach, bo on doskonale będzie wiedział, że Ty na pewno nie sprzedałaś mu żadnego świństwa.
Jaki widzisz sens aż takiego poświęcania się dla jakiegos związku, który bardziej jest mitem w Twojej głowie, niż rzeczywiśtością?
Musisz przekalkulowac sobie, że taki układ absolutnie się Tobie nie opłaca, by ktoś na znajomości z Tobą ciągle tylko zyskiwał, podczas gdy Ty ciągle tylko miałabyś tracić.
Potem jeszcze pewnie napiszę i odniosę się do innych spraw. Teraz się wylączam, bo mam coś do załatwienia.
Zobacz komentowaną zdradę
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
ZDRADA KIEROWCY TIRA
Historia jak z filmu...
Będzie dobrze.
Zostałem zdradzony
sam nie wiem
list do zdradzonych...
czy to może wyjść na...
15 lat
POMÓŻCIE
Jak to jest???
Przed rozwodem...
Zupełnie się zmieniła..
kobieta po przejściach
Czy nalezy sie jej s...
wątpliwości - nie po...
Zdrada , Bardzo pros...
Tu chyba nie ma tytu...
Bliska bycia kochanka
Jak żyć
To się nie dzieje
Ja, on, jego żona i ...
Kolega z pracy
Zdradził lecz nie ma...
Idealne małżeństwo
25 lat
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

bartman83
15/12/2014 17:56
Przebieg i opis pod moim tematem "Przed rozwodem..." :-)

Archiwum
Reklamy p
Copyright © 2007-2013 www.zdradzeni.info