Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Filmy o zdradzie
Muzyka dla zdradzonych
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 25
Użytkownicy Online: Ramirez

Zarejestrowanch Uzytkowników: 11,105
Najnowszy Użytkownik: joannasz2
Ankieta
Rozwód

Tylko z orzeczeniem o winie

Bez orzeczenia o winie

Orzeczenie o winie jest dla mnie bez znaczenia

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Ostatnie Artykuły
Nie można mieć męża ...
Zostawiłem ją dla in...
Struktura i dynamika...
Twardziel, czyli kto?
Zostać czy odejść? K...
Twoje miejsce
Witamy
Opisz swoją zdradę

Zdrada

- to nie koniec świata.
Kącik złamanych serc, portal dla zdradzonych i nieszczęśliwych. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu znajdziesz przyjaciół. Opisz swoją historię, podziel się swoim smutkiem, przeczytaj o problemach innych osób. Na tej stronie otrzymasz wsparcie i rady w trudnej sytuacji życiowej, przekonasz się, że nawet tak przykre doświadczenie jak zdrada partnera, nie oznacza jeszcze końca świata. Tu nauczysz się układać swoje życie od nowa.
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
H - hamulce H - JAK HIENA 33 Ramirez 31-08-2015 00:55
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy nagie fotki żony na portalu... 5 Shee 27-08-2015 12:33
Twoje pytanie Czy są osoby bardziej naraż... 41 Ramirez 27-08-2015 10:57
Sposoby na sposoby - dla zdradzających. czy warto brac slub??? 56 Ramirez 27-08-2015 10:27
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Zdrada = zabójstwo 101 Shee 26-08-2015 18:02
Sposoby na sposoby - dla zdradzających. Pilne zapytanie - szpiegowa... 15 Shee 26-08-2015 17:20
Obok tematu Cytaty 566 zey 25-08-2015 00:03
Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am) Brakuje mi bliskosci kobiety 14 georgi 24-08-2015 23:31
D - Dowody zdrady, Dzieci "podsłuchiwanie" facbooka 10 marzena_A 18-08-2015 11:18
Twoje pytanie Zdradzona kobieta 28 marzena_A 12-08-2015 10:38
Pokaż więcej
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

HRaven69
31/08/2015 18:20
Czy można dostać w ryj od życia bardziej!!!!!!

Archiwum
Gorący temat - ta zdrada była ostatnio komentowana
Jak wybaczyć zdradę z prostytutką 3 miesiące po ślubie?
Jak wybaczyć? Mam 22 lata i zostałam zdradzona. Z moim mężem znałam się ponad 5 lat zanim wzieliśmy ślub. 3 miesiące po ślubie zdradził mnie z prostytutką. Na pytanie dlaczego nie potrafi odpowiedzieć. Sam powiedział mi o zdradzie 2 dni po zdarzeniu. Mówił że to trwało chwilę, tłumaczył się ,że nie wie co go opętało. Po długiej nocy i rozmowach nie wiedziałam już w co mam wierzyć. Początkowo mówił, że ona mu zrobiła loda przy drodze (było to jak wyjechał w podróż służbową na 2 dni), byłam zdolna wybaczyć byle nie usłyszeć że był w niej. Przysięgał że tylko tyle. Później się przyznał, że był krótki stosunek. Dopytywałam się o szczegóły- mówił tylko że to nawet 5 min nie trwało, że było obok auta w krzakach zaraz po tym uiekł i oprzytomniał. Żałował i wiedział, że musi mi o tym powiedzieć. Jechaliśmy kilka dni później tym samochodem i ja mówię że mam przeczucie, że coś się działo w tym aucie i że mnie znów okłamał. Zapewniał przysięgając, że nie, że wszystko mi już o zdradzie powiedzi......Czytaj więcej >>>
Reklamy...
Powiedziano...cytaty, myśli....

~~~*~~~

Wszyscy mamy doskonale wypracowany system oceniania i usprawiedliwiania własnych poczynań.

Fielding Joy

~~~*~~~

obrazek dnia
Wybrany artykuł
Szpieguj swojego partnera za 30 funtów
Nowe oprogramowanie pozwala dyskretnie szpiegować aktywność online twojego życiowego partnera. Narzędzie \"Youspy\" może przyłapać na sieciowej zdradzie – albo dowieść braku zaufania.

Program zapisuje historię przeglądanych stron WWW, rozmowy prowadzone na czatach i za pomocą komunikatorów internetowych. Aplikacja potrafi także przechwycić pocztę wysyłaną z programu pocztowego.

Internetowe zdrady stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Łatwy dostęp do portali randkowych, społecznościowych czy zrzeszających znajomych z dawnych lat oraz czaty i darmowe skrzynki pocztowe znacznie sprzyjają procederowi.\" - mówi Andy Felton, przedstawiciel Guardian Software Solutions. ...Czytaj więcej >>>
zdradzona zdradziła
Ta historia przypomina tani film a ja odgrywam w nim czarny charakter ...
Od początku.Mam 38 lat,dwie córki 17 i12 lat ,Jeden facet od 20 lat ,od 17 Mąż.Żeby zrozumieć w jakim punkcie życia się znalazłam i jaka jestem trochę o mnie.
Wychowałam się bez ojca tzn "towarzyszył" do 8 roku życia.Alkoholik znęcajacy się nad rodziną .Od czasu kiedy pobił mnie dusząc i Matka zaprowadziła mnie na obdukcję grożąc mu oddaniem sprawy na policję właściwie nie miałam z Nim kontaktu.Widziałam Go dwa dni przed śmiercią ...w stanie totalnego wyniszczenia organizmu .
Matka ...twarda toksyczna apodyktyczna .Nigdy nie miała czasu dla dzieci.Liczyła się praca bo coś trzeba było dzieciom dać jeść , nigdy uczucia .
Brat ...przyznam się choć to tkwi głęboko we mnie i nigdy nikomu o tym nie mówiłam .Starszy ode mnie o 4 lata ...kiedyś próbował mnie zgwałcić .Nie umiem tego umiejscowić w czasie.Wyparlam to wspomnienie z pamięci ale myślę że miałam wtedy około 10 lat .
Raz tylko przepraszał mnie za to co zr...Czytaj więcej >>>
Jak wybaczyć zdradę z prostytutką 3 miesiące po ślubie?
Zdradzona przez mężaJak wybaczyć?

Mam 22 lata i zostałam zdradzona. Z moim mężem znałam się ponad 5 lat zanim wzieliśmy ślub. 3 miesiące po ślubie zdradził mnie z prostytutką. Na pytanie dlaczego nie potrafi odpowiedzieć. Sam powiedział mi o zdradzie 2 dni po zdarzeniu. Mówił że to trwało chwilę, tłumaczył się ,że nie wie co go opętało. Po długiej nocy i rozmowach nie wiedziałam już w co mam wierzyć. Początkowo mówił, że ona mu zrobiła loda przy drodze (było to jak wyjechał w podróż służbową na 2 dni), byłam zdolna wybaczyć byle nie usłyszeć że był w niej. Przysięgał że tylko tyle. Później się przyznał, że był krótki stosunek. Dopytywałam się o szczegóły- mówił tylko że to nawet 5 min nie trwało, że było obok auta w krzakach zaraz po tym uiekł i oprzytomniał. Żałował i wiedział, że musi mi o tym powiedzieć. Jechaliśmy kilka dni później tym samochodem i ja mówię że mam przeczucie, że coś się działo w tym aucie i że mnie znów okłamał. Zapewniał przysięgając, że nie, że wszystko mi już o zdradzie powiedzi...Czytaj więcej >>>
W nic już nie wierzę
Zdradzony przez żonęWitam
W sumie zarejestrowałem się tutaj bo może będzie mi jakoś łatwiej się z moim problemem uporać
Z moją żoną jestem w sumie 4,5 roku i rok po slubie. Od samego poczatku była to miłość której życzyłbym każdemu( samego uczucia bo było i z mojej strony nadal jest prawdziwe)
Moja żona od poczatku miała problem z alkoholem, ale kilka lat temu objawiał się tylko dziwnymi akcjami po spozyciu. Rok przed ślubem moja zona zdecydowala sie na wszywke alkoholową. To był piękny rok!!! Z każdym dniem kochałem ja bardziej. po roku w lipcu wzięliśmy ślub. Od razu kupiliśmy mieszkanie i w sumie mieliśmy wszystko - tylko żyć Każdemu powtarzałem zawsze ze w momencie gdy moja zona nie pije to jestem najszcześliwszym facetem na świecie. I właśnie zaraz po ślubie zaczęła sie jazda z alko. 3-4 razy w tyg jazdy. Brak pracy i jazdy. przez prawie rok znosiłem to wszystko bo po prostu chcialem jej pomóc i bardzo ją kocham. W końcu zdecydowaliśmy sie posłac ja do ośrodka leczacego uzależnienia. Tam wyszło ze...Czytaj więcej >>>
Strona 1 z 1052 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Reklama Jak zerwać
www.zrywamy.com
Filmik dnia
Ostatnie Komentarze
Ramirez dnia wrzesień 01 2015 22:13:03

Początkowo mówił, że ona mu zrobiła loda przy drodze (było to jak wyjechał w podróż służbową na 2 dni), byłam zdolna wybaczyć byle nie usłyszeć, że był w niej. Przysięgał, że tylko tyle. Później się przyznał, że był krótki stosunek. Dopytywałam się o szczegóły - mówił tylko, że to nawet 5 min nie trwało, że było obok auta w krzakach, zaraz po tym uciekł i oprzytomniał. Żałował i wiedział, że musi mi o tym powiedzieć. Jechaliśmy kilka dni później tym samochodem i ja mówię, że mam przeczucie, że coś się działo w tym aucie i że mnie znów okłamał. Zapewniał przysięgając, że nie, że wszystko mi już o zdradzie powiedział. Niestety w pewnym momencie przyznał, że wszystko to działo się w aucie. Serce mi pękało, że pozwolił mi siedzieć na tym fotelu i nic nie mówił, i że znów kłamał prosto w oczy. Twierdził, że to nie było istotne, bo to jest rzecz, to on popełnił błąd, a nie samochód. Pomijając już resztę rozmów wyszło, że oglądał porno.


Prorok powiedział: "Kiedy kolacja jest na stole i zaczyna się modlitwa, najpierw zjedzcie!".

smiley
Korzystanie z prostytucji jest formą higienicznego onanizmu.

Zdecydowanie większym draństwem jest poderwanie jakiejś dziewczyny, bo się podobała bardziej jak żona, by ją zwyczajnie przelecieć.
Sam akt fizyczny zaspokojenia to kropka nad i, bardziej - i od zawsze, liczą się INTENCJE.

I nad INTENCJAMI musisz się zastanowić! Czy mąż zakochał się? Czy chciał wziąć drugą żonę? Czy chciał Ci wręczyć list rozwodowy? Odpowiedź brzmi: Nie!!!

Czasami życie niesie sobą rozmaite rafy i mielizny - nie ma ludzi idealnych. Oczywiście, przyzwoity człowiek nigdy nie zechce skorzystać z usług nieczystej prostytutki, woli medytować lub modlić się, choć może się zdarzyć, że w ten sposób daje zarobić na chleb jakiejś biednej pannie z dziećmi, które wołają może o jedzenie.

Jesteś młodą mężatką bez większego doświadczenia. Musisz być więc już świadoma męskiej fizjologii - że konstrukcja mężczyzny jest taka, że seks być musi BEZWZGLĘDNIE, a jak młody mąż - to nawet musi kilka razy dziennie!!!

Tymczasem, Ty w swojej nieświadomości męskiej fizjologii pozwalasz, by Twój mąż był TORTUROWANY bez seksu przez aż dwa dni. W ten sposób to Ty sprzeniewierzyłaś się powinnościom religijnej żony.

Powinnaś uświadomić sobie, że my mężczyźni na kwestie seksu reagujemy czysto fizjologicznie - przy braku seksu choćby przez jeden dzień, na samą myśl o nim cieknie nam ślinka - taki głupi efekt Pawłowa, a na drugi dzień pojawia się silna agresja i rozdrażnienie spowodowane brakiem seksu, wynikające z rozrywającego nas bólu obrzmiałych jąder!!! smiley

Jeśli więc po dwóch dniach POSTU, można w normalny sposób będąc żonatym mężczyzną rozładować te seksualne bolesne napięcie - to prostytutka jest tylko formą takiego higienicznego onanizmu, w zastępstwie Twojej roli - jakiej nie byłaś w stanie podołać przez oddalenie się od młodego męża.

Ty popełniłaś grzech zaniechania, ZANIEDBUJĄC podstawowy obowiązek żony!!!
Auto też nie jest niczemu winne, ale jutro powinnaś już udać się na modlitwę do meczetu, by mąż mógł Ci wybaczyć to, że przez brak doświadczenia, nie sprostałaś obowiązkom młodej żony, doprowadzając go do tak poniżających czynności.
smiley smiley
Zobacz komentowaną zdradę
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Jak wybaczyć zdradę ...
Wyszła za męża zapas...
zdradzona zdradziła
Zakup mebli od kochanka
W nic już nie wierzę
pewien portal
Potrzebuje pomocy
skomplikowana sprawa...
noz prosto w serce
Czy mozna wybaczyc i...
zdrada i klamstwo s...
zdradzona kochanka
Czy mozna kochac dwi...
18 lat razem 3 malyc...
sama i oszukana w zw...
zdradzony, porzucony...
Długa historia głupi...
Zdrada sanatoryjna
Pocałunek
rok po i dalej boli ...
zdrada
Niby nic a jednak co...
Jestem w rozsypce
ku pokrzepieniu :D
Obserwujcie swoje żo...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

HRaven69
31/08/2015 18:20
Czy można dostać w ryj od życia bardziej!!!!!!

Archiwum
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info