Wtorek, Marzec 03, 2015
Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Filmy o zdradzie
Muzyka dla zdradzonych
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10,791
Najnowszy Użytkownik: podsluchy
Ankieta
Jestem zdradzonym. PONOSZĘ WINĘ za kłopoty w związku/małżeństwie przed zdradą, co przyczyniło się do kryzysu i powstania ryzyka pojawienia się kogoś trzeciego między nami.

tak

nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklamy..
Ostatnie Artykuły
"Kochaj wystarczając...
Każdy chce być ważny...
Toksyczne związki
Czego oczekuje kobieta?
Czego oczekuje mężcz...
Twoje miejsce
Witamy

Zdrada

- to nie koniec świata.
Kącik złamanych serc, portal dla zdradzonych i nieszczęśliwych. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu znajdziesz przyjaciół. Opisz swoją historię, podziel się swoim smutkiem, przeczytaj o problemach innych osób. Na tej stronie otrzymasz wsparcie i rady w trudnej sytuacji życiowej, przekonasz się, że nawet tak przykre doświadczenie jak zdrada partnera, nie oznacza jeszcze końca świata. Tu nauczysz się układać swoje życie od nowa.
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Obok tematu Muzyka...po prostu ♫ 2583 lisbet 02-03-2015 23:09
Obok tematu Bezradność... 0 Marta74 01-03-2015 11:10
Obok tematu czytamy za mało ? 116 lisbet 01-03-2015 10:13
Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am) Jak zdradzający postrzegają... 11 Laura85 28-02-2015 01:26
Obok tematu takie tam 7 Ramirez 26-02-2015 21:18
Ogłoszenia Zaproszenia Program Telewizyjny 0 Golab08 26-02-2015 14:50
Witajcie Czym można zastąpić miłość ... 8 Yorik 25-02-2015 17:37
Witajcie Czy jest tu ktoś z woj. łód... 1 mechanik 25-02-2015 10:24
Ogłoszenia Zaproszenia Do sprzedania Edic mini Tin... 0 komander 23-02-2015 23:46
H - hamulce H - JAK HIENA 6 Ramirez 21-02-2015 23:43
Pokaż więcej
Gorący temat - ta zdrada była ostatnio komentowana
czy można pokonać odrazę
cześć, jestem tu nowy, trochę Was poczytałem i czuję to cierpienie, tę niewyobrażalną traumę. Każdy został zraniony, każdy inaczej, każdy z nas próbuje to przerzuć, przetrawić, wykrzyczeć wyrzygać to gówno, które ma w głowie. Te bezlitosne obrazy, myśli, które są w nas, na zawołanie w każdej chwili. Nawet jak się czym zajmiesz, powracają jak demony. Nie chce opisywać mojej historii, mechanizmów towarzyszących, przyczyn, uwarunkowań. Od zdrady minęły dwa lata, a mam wrażenie, że było to wczoraj(czy ktoś tak też ma) . W moje ręce wpadły smsy, listy,rozmowy, maile i wówczas wszelkie jej tłumaczenia, ze to nic nieznaczący romans, że to był błąd, że żałuje, ze się pomyliłam etc. okazały się sieką, którą każdy z nas jest karmiony. W to oczywiście już nie wierzymy...Ale karawana musi iść dalej. Są dzieci. Zagryzasz zęby. Ale jak to przeżyć, jak rozmawiać, kiedy tak naprawdę nie chcesz rozmawiać i o czym? kiedy ideały, marzenia, wspólne dążenia poszły się...jak pozbyć się odrazy mentalnej ......Czytaj więcej >>>
Reklamy...
Powiedziano...cytaty, myśli....

~~~*~~~

Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało.

ks. Jan Twardowski

~~~*~~~

Wybrany artykuł
Prawa ojca - tata bez szans w walce o dziecko?
W teorii polskie prawo daje równe prawa do dziecka tak ojcu, jak i matce. W rzeczywistości to tylko marzenia ojców, bo suche liczby nigdy nie kłamią. Decyzja o rozstaniu z żoną jest niemal zawsze również decyzją o pożegnaniu z córką i synem. Po rozwodzie jedynie 3 proc. dzieci trafia pod opiekę ojców, niemal wyłącznie w przypadku kiedy matka nie jest w stanie zająć się dzieckiem lub stanowi dla niego zagrożenie. Dlaczego tak się dzieje? ...Czytaj więcej >>>
Czy da się to odbudować ?
PingwinJesteśmy małżeństwem prawie 20 lat, znamy się 24 lata, byliśmy dla siebie pierwszymi partnerami i myślałam, że ostatnimi. Jednak przez cały rok 2014 mąż mnie zdradzał z koleżanką z pracy, młodszą o 17 lat. Zaczęło się dość niewinnie od smsów, gadania w pracy, śmiali się, że mogą zostać przyjaciółmi. Przyłapałam męża w lutym 2014, że pisze do niej o 5:30 i o 22:30, czyli pierwszy i ostatni sms w ciągu dni do niej. Zapaliła mi się lampa, rozmawialiśmy, on z nią również, ucichło na 2 tygodnie, niby normalne stosunki w pracy, a potem znowu się zbliżyli. Do wakacji żyłam w jakimś amoku, bo nic mi na to nie wskazywało. Mamy 2 dzieci, wiadomo, obowiązki, szkoła, dom, praca, dużo na mojej głowie. A mój mąż w tym czasie mocno schudł (zaczął w maju 2013), nie pił (rzucił definitywnie w sierpniu 2013), jednym słowem wypiękniał. Wakacyjne wyjazdy to był koszmar, był z nami, ale jakby go nie było. Ciągle na telefonie, powprowadzał jakieś hasła, zero bliskości. Tłumaczył się jakoś, prezenty kupował....Czytaj więcej >>>
czy można pokonać odrazę
Zdradzony przez żonęcześć, jestem tu nowy, trochę Was poczytałem i czuję to cierpienie, tę niewyobrażalną traumę. Każdy został zraniony, każdy inaczej, każdy z nas próbuje to przerzuć, przetrawić, wykrzyczeć wyrzygać to gówno, które ma w głowie. Te bezlitosne obrazy, myśli, które są w nas, na zawołanie w każdej chwili. Nawet jak się czym zajmiesz, powracają jak demony. Nie chce opisywać mojej historii, mechanizmów towarzyszących, przyczyn, uwarunkowań. Od zdrady minęły dwa lata, a mam wrażenie, że było to wczoraj(czy ktoś tak też ma) . W moje ręce wpadły smsy, listy,rozmowy, maile i wówczas wszelkie jej tłumaczenia, ze to nic nieznaczący romans, że to był błąd, że żałuje, ze się pomyliłam etc. okazały się sieką, którą każdy z nas jest karmiony. W to oczywiście już nie wierzymy...Ale karawana musi iść dalej. Są dzieci. Zagryzasz zęby. Ale jak to przeżyć, jak rozmawiać, kiedy tak naprawdę nie chcesz rozmawiać i o czym? kiedy ideały, marzenia, wspólne dążenia poszły się...jak pozbyć się odrazy mentalnej ...Czytaj więcej >>>
pomóżcie, bo nie wiem czy wierzyć
User deleted! Witam, pomóżcie bo nie wiem czy dziewczyna mnie zdradziła, byłem na poligonie, w tym czasie moja dziewczyna miała jazdy, jeździła z instruktorem sama do późnych godzin, on nie zapisywał jej tych godzin, i nie brał żadnych dodatkowych opłat. Instruktor ten zostawił żonę dla młodszej, ona twierdzi że oczywiście do niczego nie dochodziło. Dodam że na naszym pierwszym spotkaniu całowaliśmy się choć w ogóle się nie znałem z moją dziewczyną, a na drugim zrobiła mi dobrze choć nawet na to nie naciskałem, pomocy, ona zarzeka się że mnie nie zdradziła, co myślicie???...Czytaj więcej >>>
Strona 1 z 1364 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Życie na emeryturze
www.andre1152.bulok.info
Filmik dnia
Ostatnie Komentarze
betrayed40 dnia marzec 03 2015 00:53:12

Witaj Norwid tak sobie czytam i czytam i czegoś mi tu najzwyczajniej w świecie brakuje. Coś nie gra, gdzieś jest kruczek. Dwa lata odnajdujesz, odnajdujesz portal tematyczny i "bach zakładasz konto"? Myślę że problem tkwi dużo głębiej.
Dałeś szansę i to był Twój wybór (wielu z nas dało) wielu się udało. Inni nie chcieli lub nie mieli okazji. Wiesz gdzie widzę problem? W braku konsekwencji.
Najzwyczajniej w świecie dałeś szansę i katujesz się myślami, w czym jak widać Twoja partnerka wcale nie pomaga. Gorzej piszesz o flirtach odgrzewaniu "kotletów". Człowieku jedne telefon, jeden SMS i jest KONIEC. Tak wygląda danie szansy (okazanie łaski). Ty nie masz się zastanawiać z kim SMS-uje, czy dzwonią do siebie. W ten sposób najzwyczajniej w świecie zwariujesz. Nie pomogą prochy ani inne terapie. Jeżeli tak ma wyglądać danie szansy jesteś na najlepszej drodze do powtórki - jak czytam.
To że ona nie chce odejść. Mój drogi ona ma g.. do gadania. To Ty dajesz szansę i ty ustalasz warunki.

Wiesz wydaje mi się że postanowiłeś napisać bo najzwyczajniej w świecie obawiasz się powtórki (w czym zresztą wiarołomna Ciebie utwierdza) pomimo tego co mówi.

Ona znalazła sobie w kochasiu pocieszyciela tobie płacze, jemu mówi że nie żałuje. Gdzie jest prawda? Jak dla mnie po środku. Ty dałeś szansę na miękko, ona się ucieszyła że ma dom i rodzinę. A łajza pozostał dawną nie ZAKOŃCZONĄ MIŁOŚCIĄ. Dla czego tak się stało?

Bo najzwyczajniej w świecie na to pozwoliłeś. Uwierz mi jeżeli był by świadoma straty Ciebie i formatu kochasia dzisiaj by klęczała przed Tobą. A teraz cóż on pozostał księciem na białym koniu. TY jedynie bezpiecznym mieszczaninem. Jak mogłeś zerwać jej kontakt pewnie zapytasz?

Najnormalniej w świecie wystawiając walizki za drzwi lub ekspediując ją z klamotami do doopcingera wraz z włożonym do kieszeni pozwem rozwodowym. Przyszła by tego samego dnia z płaczem ale wiedziała by jedno. W sprawach zdrady raczej poczucia humoru nie masz.

A tak cóż trochę nerwów i powtórka z rozrywki. Odnowienie kontaktów dla mnie całkowicie niezrozumiałe, plus Twoje na to przyzwolenie. Bo odnajdywanie kolejnych wpadek i nie wyciąganie konsekwencji to wpadki. Pomyśl o tym.
Zobacz komentowaną zdradę
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
czy można pokonać od...
nie mam głowy do tyt...
Romans z szefem i ciaza
Czy da się to odbudo...
zdrada z bratową
bezradność po zdradzie
nie umiem sobie pora...
zagubiona
pomóżcie, bo nie wie...
Cos na poprawę nastroju
Klasyka gatunku
Czy potraktowac to j...
I co dalej ?
27 lat malzenstwa
Porąbane to wszystko
Zdradzony przez zone...
Nie dokonca zdrada....
Zdradzała przez dług...
wiem, że zdradził
zwatpienie / moja ni...
Niewierna mama
To jeszcze nie zdrada
Zostałem zdradzony.....
Czy to faktycznie ty...
zdradzony szok
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

JakichWiele
27/02/2015 17:03
Golab08, jeden wpis zaproszeniowy wystarczy - nie dubluj.

Archiwum
Reklamy p
Copyright © 2007-2013 www.zdradzeni.info