Niedziela, Wrzesień 21, 2014
Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Filmy o zdradzie
Muzyka dla zdradzonych
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 27
Użytkownicy Online: milord

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10,365
Najnowszy Użytkownik: thenatka88
Ankieta
Osoba, dla której zostałeś zdradzony, była w porównaniu z Tobą:

ładniejsza i bogatsza

ładniejsza i biedniejsza

brzydsza i bogatsza

brzydsza i biedniejsza

nie wiem, na oczy nie widziałem

tyle ich było...

nie mam zdania

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklamy..
Ostatnie Artykuły
Dobra pamięć, zła pa...
Miłość i związek. Ni...
Płeć zdrady
Zwyczajna zdrada
Elektroniczny dostęp...
Twoje miejsce
Witamy

Zdrada

- to nie koniec świata.
Kącik złamanych serc, portal dla zdradzonych i nieszczęśliwych. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu znajdziesz przyjaciół. Opisz swoją historię, podziel się swoim smutkiem, przeczytaj o problemach innych osób. Na tej stronie otrzymasz wsparcie i rady w trudnej sytuacji życiowej, przekonasz się, że nawet tak przykre doświadczenie jak zdrada partnera, nie oznacza jeszcze końca świata. Tu nauczysz się układać swoje życie od nowa.
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Obok tematu Coś na wesoło 954 milord 21-09-2014 10:02
Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am) Jestem bardzo złą kobietą! 25 JakichWiele 21-09-2014 07:44
Ogłoszenia Zaproszenia Cyber zdrada ? 0 AnnaDn 20-09-2014 23:09
Sposoby na sposoby - dla zdradzających. szpiegujemy telefon 28 martineden 20-09-2014 22:54
Obok tematu Muzyka...po prostu ♫ 2346 lisbet 20-09-2014 13:02
Obok tematu cover ♫ 60 Marta74 19-09-2014 22:55
A atrakcyjność sexualna A-jak ALIMENTY 2 rekonstrukcja 19-09-2014 01:21
T -Terapia par, Tolerancja Terapia par Warszawa 1 hurricane 17-09-2014 15:13
Witajcie podejrzewam zdradę? 16 Hanula1 16-09-2014 17:20
Ogłoszenia Zaproszenia Program TV dla Pań, które s... 0 Jarek_ 16-09-2014 15:02
Pokaż więcej
Gorący temat - ta zdrada była ostatnio komentowana
Bez tytulu
Witam wszystkich. Jestem tu nowa, ale czytałam wiele zamieszczonych na portalu historii i postanowiłam dołączyć. Nie ukrywam, ze szukam wsparcia, rad, wysłuchania. Wiem, ze pomogliście sporej grupie ludzi. Związek: małżeństwo z jedenastoletnim stażem od siedmiu lat mieszkające poza granicami kraju. Ona/ja:zwykła dziewczyna, która wyszła za mąż za pierwszego chłopaka. Idealistka, ostrożna, bez parcia na adrenalinę, mająca niewielki krąg przyjaciół. Nigdy nie zdradziła. On: indywidualista, po części samotnik, wymagający wiele od ludzi i siebie, typ depresyjny (może to ja go takim zrobiłam), lojalny, dobry. w życiu był w trzech zwiazkach, dobrze traktuje kobiety z poprzednich, nie mowi o nich zle. Czasami leczacy smutki alkoholem. My:polaczyla nas milosc, rozmowy, wspolne tematy, podobne systemy wartosci. Schodzilismy sie dlugo, kochalismy mocno. Seksualnosc na poziomie srednim, normalnym?Nie mam porownania, dlatego pisze, jak czuje. Dlugo nadawalismy na tych samych falach. / lat tem......Czytaj więcej >>>
Reklamy...
Powiedziano...cytaty, myśli....

~~~*~~~

(...) nigdy nie wiemy, jak niewiele czasu nam zostało. Ale niekiedy, jeśli mamy naprawdę dużo szczęścia, dostrzegamy przelotnie, jak powinniśmy go spędzić.

Tracy P. J.

~~~*~~~

obrazek dnia
Wybrany artykuł
Przestroga dla tych co zdradzają, pocieszenie dla zdradzanych
Czy zastawialiście się czasem co się dzieje po śmierci z osobami, które zdradzają swoich kochających małżonków? Jaką wartość ma sakrament małżeństwa?

Poniżej zamieszczam fragmenty świadectwa mistyczki dr Glorii Polo, która przeżyła śmierć kliniczną i miała wizję nieba, piekła oraz czyśćca.

\"Pan pozwolił mi zobaczyć, jak w dniu mojego ślubu, gdy mój mąż i ja przyjęliśmy Komunię świętą, nie byliśmy tylko my dwoje, lecz troje: my i Jezus. Bowiem w chwili, gdy przyjęliśmy Komunię św., Pan tak nas jednoczy, że jesteśmy jedno. Bierze nas do Serca i w Jego Sercu stajemy się jedno. Razem z Jezusem tworzymy świętą trójcę. Człowiek zatem niech nie rozdziela tego, co Bóg złączył. I teraz pytam się: kto jest w stanie rozdzielić coś takiego? Nikt! Nikt, moi Bracia i Siostry w Chrystusie Panu, nikt nie może rozbić tego przymierza. Naprawdę nikt, po tym jak Bóg go pobłogosławił. I kiedy te dwie dziewicze osoby zawierają związek małżeński, o jakie błogosławieństwo spoczywa na takiej parze! ...Czytaj więcej >>>
zdradził okradł i porzucił...
Zdradzona przez mężaTrafiłam tutaj przypadkiem i nie żałuje bo przynajmniej wiem, że nie jestem sama w tym swoim "nieszczęściu". Z mężem poznaliśmy sie ok 7 lat temu razem byliśmy 5 lat, gdy zaczelismy się spotykac on byl zakochany po uszy w dziewczynie, która go nie chciala zapytal mnie czy pomoge mu o niej zapomniec a ja glupia sie zgodzilam.
Przez te wszystkie lata bywalo różnie raz lepiej raz gorzej można powiedzieć, że częściej było źle. Mąż wtedy jeszcze chlopak ciągle mial o wszystko do mnie pretensje, że źle się ubieram że źle wyglądam, że do niczego sie nie nadaje i gdyby nie on byłabym nikim. Trwałam więc w poczuciu beznadziei i w przekonaniu, że chociaż nie jestem szcześliwa to bez niego nei dam sobie rady, a on uzależnial mnie od siebie na kazdym kroku, odsunął od znajomych, rodziny...
Zamieszkaliśmy razem było jeszcze gorzej, ciagle kłótnie chcialam to zakonczyc, plakal blagal mowil ze kocha, a ja sie nabieralam i ciągneliśmy to dalej. Zaręczylismy się pozniej zaszlam w ciąże, ślub my...Czytaj więcej >>>
Nie potrafię zrozumieć
Zdradzony przez żonęUbiegłoroczne Boże Narodzenie było szczęśliwe. Po nowym roku zaczęło się wszystko psuć. Wieczne smsy z koleżanką, do tego stopnia że aż zwróciłem na to uwagę bo nawet do północy pisały razem. Potem było już gorzej - zero zainteresowania rodziną i domem, zero sprzątania i gotowania (w lutym zastanawiałem się nad zatrudnieniem gosposi) i tak do czerwca. W czerwcu już nie wytrzymałem - gdy przyszła do domu po popołudniowej zmianie i spała do południa następnego dnia napisałem jej smsa że skoro już nic w domu nie robi tylko przychodzi się wykąpać i wyspać to lepiej będzie jak się wyprowadzi. Nie było żadnej odpowiedzi. Gdy kończyła się jej zmiana podjechałem do jej pracy (stacja paliw) żeby ją zabrać i porozmawiać. Niestety bezpośrednio przede mną na stację wjechała ciężarówka, podjechała pod nią siedzącą na krawężniku a ona wsiadła do niej i odjechała. Znów napisałem do niej smsa że bardzo mi miło i przyjemnie, iż moja niewiasta została tirówką. NO I SIĘ ZACZĘŁO. Siedząc u niego w domu os...Czytaj więcej >>>
Bez tytulu
Zdradzona przez mężaWitam wszystkich. Jestem tu nowa, ale czytałam wiele zamieszczonych na portalu historii i postanowiłam dołączyć. Nie ukrywam, ze szukam wsparcia, rad, wysłuchania. Wiem, ze pomogliście sporej grupie ludzi.
Związek: małżeństwo z jedenastoletnim stażem od siedmiu lat mieszkające poza granicami kraju.
Ona/ja:zwykła dziewczyna, która wyszła za mąż za pierwszego chłopaka. Idealistka, ostrożna, bez parcia na adrenalinę, mająca niewielki krąg przyjaciół. Nigdy nie zdradziła.
On: indywidualista, po części samotnik, wymagający wiele od ludzi i siebie, typ depresyjny (może to ja go takim zrobiłam), lojalny, dobry. w życiu był w trzech zwiazkach, dobrze traktuje kobiety z poprzednich, nie mowi o nich zle. Czasami leczacy smutki alkoholem.
My:polaczyla nas milosc, rozmowy, wspolne tematy, podobne systemy wartosci. Schodzilismy sie dlugo, kochalismy mocno. Seksualnosc na poziomie srednim, normalnym?Nie mam porownania, dlatego pisze, jak czuje. Dlugo nadawalismy na tych samych falach. / lat tem...Czytaj więcej >>>
Strona 1 z 1294 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Straż pożarna Bełchatów
www.ospbelchow.bulok.info
Filmik dnia
Ostatnie Komentarze
Mono dnia wrzesień 21 2014 08:40:13

Iwi78, jak miło Ciebie poczytać. Dla tych, którzy nie wiedzą albo zapomnieli- to właśnie Iwi napisała kiedyś bardzo mądrą rzecz, a mianowicie przytoczyła czyjes słowa, że zło najpierw się demaskuje, a na koniec kompromituje.
Roztarta, ja nie muszę znać Twojego męża osobiście, żeby wiedzieć, co w trawie piszczy.
Na pewno podczytujesz sobie różne wątki, więc widzisz zapewne, jak bardzo schematyczne są to sprawy, nie trzeba być żadną wróżką, żeby WIEDZIEĆ.
Wystarczy tylko umieć zorientować się po tym, co napisała dana autorka wątku czy mamy do czynienia z zaburzonym haremowym, czy ze zwykłym łajdakiem który od czasu do czasu lubi zamoczyć na boku, czy też z tzw. normalnym, który z jakiegoś tam powodu zakochał się w świeżo objawionej gwieździe. Gdy ja już to wiem, to wtedy naprawdę nie jest dla mnie żadnym problemem, by zobaczyć w czym tkwi autorka wątku.
Dobrze, że dociera do Ciebie to, co my tu piszemy.
Tak, jak napisała Iwi- jeśli nie masz z tym człowiekiem dziecka, to w szybkim tempie sprawdź sobie o co chodzi z tą babą o niechlubnej przeszłości (na jego słowach swojej wiedzy nie opieraj, bo wiadomo, że facet będzie kłamał i brał Cię na przeczekanie, bo przecież on sam nie wie, na co zgodzi się ta druga), a skoro zbadasz sprawę i okaże się, że faktycznie on kombinuje, to nie zawracaj sobie głowy tym człowiekiem, tylko wypisz się z tego skażonego małżeństwa. Inaczej zwyczajnie zamęczysz się dając jakies szanse, sranse. Nie baw się w takie rzeczy.
Jeśli masz dziecko, to niestety sprawa jest bardziej skomplikowana, bo więcej pewnie będziesz skłonna znieść dla dobra dziecka. Jeśli poza faktem incydentu z boczniaczką, facet ten nie jest jakąś skończoną łajzą , czyli nie jest przemocowcem, pijakiem, brudasem albo nierobem (no wiesz o co mi chodzi- jeśli jest w miarę do przyjęcia i nadaje się do trzymania go pod własnym dachem), to sama po prostu zobaczysz czy w ogóle warto bawić sie w jakies rozgrywki z tym człowiekiem, czy nie lepiej byłoby dla ciebie, gdybyś pogoniła tego adonisa. Bo dziecko dzieckiem, ale Ty też masz jedno życie i dlaczego miałabyś przeżyć je na pół gwizdka?
Tak więc podejdź do sprawy bardzo pragmatycznie, a uczuciami i złamanym sercem zajmuj sie tylko w wolnych chwilach.

Komentarz doklejony:
Najlepszą bowiem "przysługę" możesz zrobić boczniaczce oddając jej faceta, który zdolny jest do tego, by kogos zdradzić i okłamać. Wystarczy tylko dać jej taką szmatę w prezencie, a ja zapewniam Cię, że nie ma siły, by w którymś momencie ta druga nie doświadczyła na własnej skórze, jak to jest pokładać wiarę i nadzieje w takim facecie.
Uwierz mi- to naprawdę działa w ten sposób.
Zobacz komentowaną zdradę
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Bez tytulu
Dwa światy
zdradził okradł i po...
Nie potrafię zrozumieć
mąż twierdzi że koch...
psia mać
utracone nadzieje
Pewnie zdrada
Ja ZARĘCZONA, on ŻONATY
ból c.d.
Separacja...?
typowa historia
Naiwna, głupia, okła...
jak poradzić sobie z...
Anatomia zdrady.
Rok męczarni
6 lat zdrady, 5 lat ...
Zdrada
Zdradzona
Zjawiam się u Was na...
Beznadziejnie naiwna
5 letni związek
Zdradziła, czy nie? ...
Mój świat się zawalił
Najgorszy dzień w życiu
Reklamy
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dominikaa
19/09/2014 00:09
kris67 co w duszy Tobie gra niech spełni się ....

Archiwum
Reklamy p
Copyright © 2007-2013 www.zdradzeni.info