Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum porad "Pomocna dłoń" - zapytaj psychologa | Twoje pytanie
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Czy zdradzony jest winny?
pit
Użytkownik Postów: 337
Przyjaciel

Data rejestracji: 18.04.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2016 23:24
Hmm ciekawe jak kobieta wyjdzie za faceta co "od urodzenia" prowadzi podwójne życie to pewnie też jej wina, bo mogła skończyć szkołę detektywistyczną smiley Temat jest rozległy i przypadki inne, czasem niska samoocena pociąga do zdrady, nabyty w dzieciństwie brak szacunku do kogokolwiek, czasem monotonia życia, wychowywanie dzieci (zmęczenie nim) powoduje chęć wyskoku w bok, przykłady można mnożyć. Najczęściej pozwalamy na wszystko, to dlaczego też nie na kochanka/ę ? To co przewidywalne staje się nudne.

unikanie pewnych osób w celu ochrony swojego zdrowia emocjonalnego to nie wyraz słabości, ale wyraz zdrowego rozsątku
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Czy zdradzony jest winny?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 04-04-2020 06:36
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2016 01:05
Wszyscy jadą tylko na wygodnych sloganach;
Taki przypadek: kobieta odmawia współżycia, bo facet już jej nie pociąga lub bo nie; facetowi rozstanie nie jest do niczego potrzebne, kobiecie też; informuje kobietę, że jeśli tak dalej będzie to uzupełni swoje potrzeby na zewnątrz z kimś innym; nic się nie zmienia i to robi; kobieta się dowiaduje. Raptem wielka tragedia;
Czy zdradzona jest winna zdradzie? Jestem pewien, że twierdzi, że nie smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
pit
Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2016 06:12
Czy zdradzona jest winna zdradzie? Jestem pewien, że twierdzi, że nie smiley
W takim przypadku odmowa rodzi zdradę prędzej czy później.

Post doklejony:
Znam takie przypadki w moim otoczeniu:
"Żona jest najcudowniejszą osobą w moim życiu daje z siebie wszystko nie mam jej niestety w pracy a w tym czasie potrzebuję seksu, dlatego jest ta druga"
"Dupowatość mojej żony powoduje że nie zerwę z kochanką, nawet nie ma jaj żeby mnie wyrzucić z domu,v w takim przypadku zerwałbym z K..."
Instruktor prawa jazdy" Jak masz co chwila seks na zawołanie, to nie ma szans żeby się powstrzymać"
Edytowane przez pit dnia 24-10-2016 06:39
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2016 06:57
To co przytoczyłeś to wymówki świadczące o tych konkretnych zdradaczach. Ale mimo wszystko jest mnóstwo przypadków, gdzie zdrada to ucieczka od zwykłej mordęgi. Tajemnicą poliszynela są żony różnej maści przemocowców, alkoholików. Z wkomponowanym współuzależnieniem od swoich partnerów kończą swoje paskudne związki dzięki zdradzie i pomocy nowych partnerów. Same nie są w stanie podjąć takiego kroku. Czy spotykają lepszych i mądrzejszych mężczyzn? No nie zawsze. Bezradnych facetów też nie mało. Tak więc zdrada ma wiele odcieni, nie wszystkie są czarne jak smoła z diabełkiem w tle.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
pit
Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2016 08:52
apologises nie twierdze że tak nie jest w takich wypadach które przytoczyłeś i innych podobnych. Często jednak szukamy w sobie powodu przez które zostaliśmy zdradzeni. Dopiero praca z psychologiem pokazuje nam że nie jest z nami tak źle a często to co Yorik nazywa "wygodnymi sloganami" okazuje się prawdą.

unikanie pewnych osób w celu ochrony swojego zdrowia emocjonalnego to nie wyraz słabości, ale wyraz zdrowego rozsątku
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2016 09:03
Każda historia jest inna, każdą warto rozpatrywać indywidualnie, poza ulubionymi schematami . Jestem skubańcem co drąży, aż znajdzie. Tak zrobiłem ze swoim życiem. Odsunąłem swoje poczucie krzywdy i nadmierne poczucie obowiązku i grzebałem. Tyle że dla siebie. Szukanie by dać się pogrążyć partnerowi lub na odwrót- by mu dokopać mija się z celem.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
binka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 01.05.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2016 10:12
Piszesz Yorik slogany. Tylko wiesz, takie przypadki jak przytoczony przez Ciebie to rzadkość. Zazwyczaj to zdradzający sami sobie to tak tłumaczą, wybielają własne sumienie, jeżeli je w ogóle mają i zdradzają bez żadnych skrupułów. Nie wiem czy ktoś z was ogląda na MTV -Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy . To reality schow. Tam młodym ludziom dają alkohol skolko ugodno i obserwują-pokazują zachowania. Tacy ludzie idą do klubów i robią to co robią. Może już za stara jestem ale tak myślę ,że za jakiś czas ,seks pozamałżeński będzie jak bułka z masłem na śniadanie. Młodzi ludzie (bez różnicy czy kobiety ,czy mężczyźni) ,nazwę to tak brzydko kopulują gdzie popadnie ,z kim popadnie. Nie ma w tym odrobiny romantyzmu, uczucia , tajemnicy,intymności, po prostu zwykłe "ruchanie" jak sami to nazywają. Czy takie pokolenie będzie uznawało jakieś zasady w dorosłym życiu?
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info