Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Autor Czy to dla was to zdrada?
Angelo
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 15.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-04-2015 12:33
Moja historia:
Chodziłem z pewna dziewczyna do szkoły, podobała mi sie, ale jakoś nigdy do nien nie zagadywałem. Kiedyś sie spotkaliśmy na dyskotece i pare razy cos tam napisaliśmy do siebie, nic więcej. Po pewnym czasie wysłała mi zdjęcie, ze jest na dyskotece i do niej przybiegłem.
Zaczęliśmy sie spotykać, ja chciałem cos więcej, ale ona po pewnym czasie napisała mi, ze potrzebuje troche czasu, aby mnie poznać itd Jednakże po tygodniu powiedziałem, ze chciałbym cos więcej, ale ona sie rozpłakała i powiedziała, ze nie czuje na tyle, by ze mną być. Jednakże dalej sie z nią spotykałem. (Na większości tych spotkań dochodziło do pocałunku) Pózniej była przerwa, bo ja wykdchem ona rownież i przez miesiąc sie nie widzieliśmy i ona pocałowała sie z innym gościem(zwykły pocałunek w usta, nie lizanie sie), czy on ją teraz nie wiem. Napisała mi to od razu, bo chciała być wobec mnie fair. Ja nie wiedziałem, co mam robić, bo bardzo mi na niej zależało, ale jeszcze nie byliśmy razem, bo napisała mi tez to od razu w tym smsie. Pózniej wróciłem i dalej sie spotykaliśmy i po miesiącu wyznałem jej miłość i jesteśmy razem, jednakże troche mnie to gryzie mimo iż to miało miejsce prawie rok temu i nie byliśmy jeszcze parą. Była tez różnica w jej zachowaniu po przyjeździe, zachowywała sie juz jakby jej zależało na mnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Czy to dla was to zdrada?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 12-07-2020 09:08
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy to dla was to zdrada?
milord
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-04-2015 18:52
Jak ja bym qrva chciał być znów w twoim wieku i mieć podobne dylematysmiley Słuchaj młody przyjacielu. Nic na siłę. Dawaj jej przez jeszcze jakiś czas podejmować decyzje i sam też je podejmuj. I musisz zacząć teraz. Błędne decyzje lub podjęte w niewłaściwym czasie potrafią mścić się latami. Coś zamierzasz, czy tylko pytasz o drogę? Jak na dyskotekę to sto metrów prosto, później w prawo, jeszcze jakieś dwieście metrów i po lewej zobaczysz neon. Jeśli o dziewczynę to pięć lat prosto, później dwa lata w lewo i po prawej zobaczysz neon "wydoroślałam". Ładna i zgrabna jest, nie? Tak myślałemsmiley Ale moja rada najzupełniej szczera.
Autor RE: Czy to dla was to zdrada?
Angelo
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 15.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-04-2015 21:15
Znaczy ogólnie to jesteśmy juz razem 8 miesięcy smiley tylko, ze czasami myśle o tej sytuacji i mimo iż sobie tłumacze, ze nie byliśmy razem, mówiła mi, ze nic do mnie nie czuje, to siedzi mi to w głowie. Fakt, ze dwa miesiące pózniej wyznałem jej miłość i zostaliśmy para, to siedzi mi to w głowie i nie chce wyjsć. Moze to problem z głowa mam?
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info