Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Witajcie
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Zdradzona (nie)
Klaudiaczek
Użytkownik Postów: 12
Małomówny

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 03.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 20:51
co zrobić aby przestać nienawidzić?....ja jestem dobrym człowiekiem! wcale nie jest fajne to, że mam w stosunku do niego i do niej takie uczucia....

Klaudiaczek
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdradzona (nie)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 07-04-2020 08:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 21:02
Tak od razu się nie da, a Twoje uczucia są zrozumiałe- ktoś zrobił Ci ogromną krzywdę , zabawiając się Twoimi uczuciami. A ta kobieta- no cóż, wzięła sobie baba takie cudo kłamliwe, on nią będzie , będzie jadł te sponsorowane kolacyjki. Jedno warte drugiego.
Potrzebujesz czasu żeby ochłonąć i nabrać dystansu. teraz wszystko w Tobie buzuje. Musisz znaleźć takie zajęcie które odciągnie Twoje myśli od tej sytuacji- ie wiem co lubisz? To może być taniec, treningi, sport walki- coś co pozwoli Ci na skierowanie negatywnej energii nie na byłego , tylko na jakąś formę aktywności.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Klaudiaczek
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 21:05
...póki co dwa razy w tygodniu siłownia i fitness...smiley...rozwój zawodowy również więc wakacje będę miała bardzo zajęte aby nie myśleć....dzięki Lisbet za dobre słowo :*

Klaudiaczek
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 21:18
Proszę smiley Trzymaj się dzielnie smiley

Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 21:31
Klaudia twoja historia jest typowa dla tego portalu,zostałaś zdradzona.Nie pisz że ten ,,cudowny"mężczyzna który od trzech lat zachowywał się jak twój właściciel jest jedyną miłością twojego życia.Przed tobą wiele lat życia i z całą pewnością czeka gdzieś na ciebie dobry ,uczciwy człowiek który cię pokocha. Trzy lata traktowania opisanego przez ciebie powinno pozwolić ci spojrzeć z dystansem na twój ex związek.Na uczucia te negatywne również nie mamy wpływu ale można nad nimi popracować. Nie porównuj się z następczynią ani z jej pozycją finansową.To że twój ex jest z tą a nie inną kobietą nie ma nic wspólnego ani z nią ani z tobą.Nawet gdyby był sam jak palec nie zmieniłoby to tego że to palant.Odżałuj te koncerty ,jeżeli masz bilety to je odsprzedaj a jeżeli on je ma może się okazać że pójdzie z kimś innym.Zmień nr telefonu,wykasuj go z portali społecznościowych itd,Nawet gdyby kochanka kopnęła go w tyłek nie patrz nawet w jego stronę bo to co opisałaś to nie był związek kochających się ludzi,twoja miłość nie wystarczy za dwoje.Związek to dawanie i...branie.
Klaudiaczek
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 22:02
numer telefonu zmieniłam...na facebooku go zablokowałam a na pocztach pozakładałam filtry więc wiadomości trafiają "do kosza"...nawet prezenty pooddawałam aby nic mi go nie przypominało...muszę się jeszcze wyzbyć uczucia, że gdyby mu się coś działo to będę pierwszą, która mu pomoże....

Klaudiaczek
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2014 22:08
I bardzo dobrze smiley A z tą pomocą dla niego to wyluzuj, on doskonale sobie poradzi, a jak się ewentualnie pojawi to tylko po to żeby znowu bezpardonowo Ciebie wykorzystać.

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info