Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Witajcie
Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Nie wiem co mam zrobić
adzia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Sosnowiec

Data rejestracji: 09.02.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-01-2014 22:27
Milord - nie byłabym takim pesymistą smiley słyszałam historię gdzie małżeństwo się nawet rozwiodło i po rozwodzie się zeszli ze sobą, bo zatęsknili, zakochali się w sobie na nowo - więc życie pisze najdziwniejsze scenariusze - ale jedno jest pewne - nie da się kochać za dwoje i nikogo do związku nie jesteś w stanie zmusić.
Też słyszałam teorię, że jeżeli kogoś kochasz i pozwolisz mu iść wolno, a ta osoba do Ciebie wróci to znaczy, że bardzo Cię kocha i będzie kochać, bo wie jak wygląda życie bez Ciebie.
POmysłów się nasuwa tysiące na minutę, ale nigdy nie wiadomo co wybrać, jaką taktykę obrać, walczyć czy czekać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Nie wiem co mam zrobić
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 04-04-2020 07:22
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
gamboa
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 15.01.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-01-2014 23:20
Minęło niewiele czasu od początku separacji ale sporo czasu minęło odkąd się spieprzyło. Póki co zostaje przy tym że daje jej czas i zobaczymy co się wykluje. Nie chce zmieniać zdania bo potem sam sobie nie będę już ufał. Może liczę na cud.
milord

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-01-2014 08:05
>>>słyszałam historię gdzie małżeństwo się nawet rozwiodło i po rozwodzie się zeszli ze sobą, bo zatęsknili, zakochali się w sobie na nowo<<<
Serio? No to chyba jakis ekstremalny przypadek. Wiem, że ludzie zostają ze sobą dla różnych powodów. W tym i z miłości. Wiem, ze do siebie wracają. Ale wracają już do czegoś kompletnie innego. Nigdy już nie będzie jak dawniej.
0101gucios
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 16.01.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-01-2014 09:07
gamboa

jakie nowe fakty? cos ruszyło?
kibicuję Ci jak nikomu!
walcz!smiley
adzia

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-01-2014 12:08
Milord - bo nie zawsze musi być tak jak dawniej - bo skoro będzie tak jak dawniej to koniec będzie taki sam - rozstanie - a skoro jest inaczej to może lepiej.
Ja też z facetem z którym teraz jestem rozstałam się na 3 miesiące i akurat to było nam bardzo potrzebne, poprzedni nasz związek był jeszcze za wcześnie po zdradach i nie do końca wiedzieliśmy i poradziliśmy sobie ze zdradą, teraz jesteśmy już po zejściu 2 lata i jest bardzo dobrze nie piszę rewelacyjnie - bo zawsze mówią że może być lepiej - ale najważniejsze oboje jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Więc nie zawsze rozstanie oznacza koniec, bo nawet na naszym portalu jest sporo par które po zdradzie wróciły do swoich partnerów. smiley
milord

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-01-2014 13:00
Zapominasz o jednym Adzia...smiley Zdrada to nie tam jakieś hokus pokus. To fakt, w którym zaczynasz być obojętna. Ktoś obcy zaczyna wypełnać myśli. To jest w tym wszystkim najgroźniejsze. Póki nie wypełnia > da się zrobić wszystko. Jak już ten moment nadszedł > zazwyczaj jest po ptakach.smiley
adzia

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-01-2014 16:28
Milord o zdradzie się nie da zapomnieć - zresztą doskonale o tym wiesz. Ale nawet zdradę można wybaczyć, bo przede wszystkim nawet jak się popełniło błąd można go naprawić, może nie zawsze, ale da. A tu w tym przypadku nie ma pewności, że nastąpiła zdrada.
Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info