Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Witajcie
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Autor Nie wiem co mam zrobić
gamboa
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 15.01.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 20:20
Od urodzenia dziecka, niecałe 2 lata strasznie się oddaliliśmy z żoną. Cóż były kłótnie, przykre słowa. Z ponad pół roku temu przez przypadek znalazłem sms na telefonie żony. Oczywiście wlazłem w wiadomości i lekki szok. Wiadomości typu, gdzie jesteś, czemu poszłaś. Myślę, znajomości czatowe. Nie długo czekałem jak na telefon pojawiła sie blokada na kod, historia przeglądarki zawsze pusta. W nerwach powiedziałem że mnie zdradza to takiej nerwicy dostała, że zażądała rozwodu. Oczywiście mówi że nikgo nie ma tylko uczucie się skończyło. Pojawiały się wyjazdy do znajomych i inne tego typu eskapady, a ja z dzieckiem w domu. Z racji że kocham je obie nad życie powiedziałem że rozwodu nie chce to teraz mamy separacje (nieformalną). Ja wylądowałem u rodziców w małym mieszkaniu. Praca mi się kończy w tym miesiącu więc nie mam opcji aby cos wynająć. A z racji że od urodzenia małej tylko ja pracowałem to zero oszczędności. Niewiele też zarabiałem starczało na wszystko ale nie żeby coś odłożyć
Obawiam się że teraz otworzyłem tylko furtkę.
Niby po rozwodzie obiecane jest że kontakt z dzieckiem ile będę chciał, ale czytając wasze tematy boje się jak cholera. Wiadomo oczaruje ja jakiś jegomość i wszelkie obietnice diabli wezmą.
Oczywiście najbardziej boje sie o dziecko. Jest na tyle malutka że zapomnieć o mnie może łatwo a to by oznaczało koniec mojego życia. Ale też ogromnie kocham żonę. Zawaliłem w wielu sprawach ale mogę jej wybaczyć i chciałbym zdobyć na nowo.

Długo się zbierałem aby to napisać. Doradźcie coś, czy zdrada jest już pewna?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Nie wiem co mam zrobić
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 04-04-2020 05:46
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nie wiem co mam zrobić
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 20:40
Trudno powiedzieć czy zdrada miala miejsce, bo mało mamy konretów. jak była treść tych smsów? Czy podejrzewasz z kim żona mogła nawiązać
relacje?
Z czego utrzymuje się teraz żona ? I gdzie mieszka?

Jeżeli zdrada miala miejsce , a żona nie wykazuje jakiejkolwiek skruchy ani chęci naprawy, powrotu do Ciebie, to będzie ciężko. Samemu o związek walczyć nie da rady.
Napisz cos więcej proszę.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 20:49
gamboa napisał/a:
Od urodzenia dziecka, niecałe 2 lata strasznie się oddaliliśmy z żoną. Cóż były kłótnie, przykre słowa.

Czego dotyczyły te kłótnie?
Czyją decyzją była separacja i Twoja wyprowadzka?
Próbowaliście rozmawiać, co się dzieje i jak z tego wybrnąć?

gamboa
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 21:01
W jej rodzinnym domu. Mieliśmy swoje 2 pokoje i kuchnie. Opłaty tam mamy minimalne więc to nie problem jej się utrzymać. Od miesiąca pracuje.
Byłem uzależniony od gier (komputer i konsola) i sporo było kłótni właśnie o to. Ja pracuje na komputerze więc to do tego dochodziło to że często siedziałem bo muszę nadrabiać braki w edukacji i być na bieżąco.
Oczywiście w głowie mam myśl że to moja wina. Przyznaję się bez bicia.
Separacja była jej pomysłem bo miała dość moich pytań i błagań.
Rozmowa była i jak powiedziałem że nie odpuszczę to powiedziała że niemożne mi obiecać i na 99% zdania nie zmieni.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 21:25
Twoją winą jest uzależnienie i prawdopodobnie (popraw mnie, jeśli się mylę) scedowanie domowych obowiązków na żonę. Ot, ona cały dzień z dzieckiem, a Ty przed kompem z gotowym tekstem "przecież pracuję".
btw, jesteś czy byłeś uzależniony?
Wybór Twojej żony, jeśli faktycznie zabrnęła za daleko, jest jej decyzją i dobrze byłoby, żebyś potrafił oddzielić obie sprawy od siebie. Za to wyłącznie ona ponosi odpowiedzialność.

Teraz...Jeśli chcesz wybaczyć, powinieneś wiedzieć, co, tym samym zdobądź (jeśli jeszcze nie masz) dowody jej niewierności. Panowie pewnie podpowiedzą jak, gdzie etc.
Jeśli nie zdradziła (w dalszym ciągu nie napisałeś, co właściwie było w tych smsach) i tak czeka Was sporo pracy nad związkiem, o ile obydwoje zrozumiecie, czym jest związek i że nie ma nic za darmo i na stałe. Małżeństwo to obopólne starania, rozmowy, szukanie wyjść z sytuacji, gdzie macie różne zdania etc. Imo zabrakło porozumienia.
Jeśli zdradziła i będziesz wiedział, do czego naprawdę doszło, będzie jeszcze trudniej.

Tak czy inaczej, zacznij od małego śledztwa, wszystko jedno, co dalej będziesz musiał z tą prawdą zrobić.

Jeszcze jedno...Źle, że się wyprowadziłeś, nie tylko jeśli doszłoby rzeczywiście do rozwodu (opuściłeś rodzinę)...

gamboa
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 21:35
Ja nie wiem czy zdradziła i w tym problem w smasach nie było nic takiego. Po prostu po tym odkryciu żona zaczęła wszystko ukrywać jakby się wystraszyła.
Od 2 może więcej jestem ciągle z dzieckiem. Wieczorem jak chciałem siedzieć z żoną to wołała po mnie i prosiła aby wyszedł. Co bym nie robił to była wściekła.

Wyprowadziłem się żeby dać jej czas ale myślicie że źle zrobiłem?
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2014 21:47
1.Czy mieszkacie u Twoich teściów z nimi czy tylko w mieszkaniu po jej rodzicach ?
2.Czy jesteś tam zameldowany ?
Jeżeli tak to masz prawo tam mieszkać nawet jak mieszkanie nie należy do Ciebie.
Wyprowadzając się dajesz jej atut podczas ewentualnej sprawy rozwodowejsmileyorzucenie rodziny.W czarnym scenariuszu żona może wnieść o rozwód z Twojej winy.Niestety musisz teraz liczyć się z każdą ewentualnością.Więc wyprowadzka jest błędem.

Post doklejony:

http://www.zdradzeni.info/chat.php

Na portalu jest chat -link powyżej.Jeżeli masz jakieś pytania to wejdź -otrzymasz pomoc " na żywo" - nawet jak chciałbyś tylko pogadać .

Edytowane przez dnia 15-01-2014 21:51
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info