Reklamy...
Artykuły: Porady specjalistów
AIDS
AIDS - choroba nieuleczalna, ale da się z nią żyć... Jeśli na czas namierzysz wroga

Czytaj więcej

Aspekty prawne przemocy domowej
Aspekty prawne przemocy domowej Wstęp Od kiedy w społeczeństwie polskim zaczęto głośno mówić o zjawisku przemocy domowej, o jej konsekwencjach natury psychicznej, pojawia się problem, w jaki sposób skutecznie pomagać ofiarom. Wielu profesjonalistów, mimo znakomitego przygotowania do interwencji psychologicznej, mają trudności w poruszaniu się w zagadnieniach prawnych. Celem tego opracowania jest przybliżenie profesjonalistom, pracownikom służby zdrowia prawnego aspektu przemocy domowej.

Czytaj więcej

Czy Twój partner/partnerka Cię zdradza?
nyksLog to urządzenie monitorujące, które wygląda jak pendrive i które pozwala prowadzić dyskretną obserwację danego komputera. Jest bardzo proste w użyciu i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy -- korzystać z niego może każdy! Jak działa? Po zainstalowaniu ukrywa się w systemie i zapisuje wszystko, co zostało napisane na klawiaturze. Dodatkowo robi też zrzuty ekranu. Jakie informacje potrafi przechwycić?

Czytaj więcej

Jak rozpoznać zdradę - Porady Prywatnego Detektywa
Jak rozpoznać zdradę Twój partner unika rozmów przez telefon w Twojej obecności? Jego koszula pachnie damskimi perfumami? Musimy Cię zmartwić. W powietrzu wisi zdrada. Jarosław Rangotis, prywatny detektyw, podpowiada, jak zdobyć dowody niewierności. czytaj dalej... Pierwsze sygnały niewierności partnera zazwyczaj są subtelne. Wmawiamy więc sobie, na przykład, że nagły spadek zainteresowania seksem wynika ze zmęczenia w pracy. Trudno jednak długo udawać, że nie zauważamy obcych zapachów na jego ciele, zmiany pewnych nawyków czy stylu ubierania się. To wszystko rodzi podejrzenie, że nie jesteśmy jedyną kobietą, z którą nasz mężczyzna uprawia seks. A zdrada emocjonalna? Jej sygnały bywają nawet bardziej dotkliwe. Już nie uzyskujemy odpowiedzi na swoje kocham cię, a wspólne rozmowy zaczynają ograniczać się do banałów. Nasz ukochany niecierpliwi się i irytuje, bywa, że wszczyna kłótnie. Te ostatnie to efekt poczucia winy.

Czytaj więcej

Jak wybrać dobrego psychoterapeutę
Wybierając psychoterapeutę kieruj się swoją intuicją i zdrowym rozsądkiem, bierz pod uwagę opinie osób wyleczonych i formalne kryteria kompetencji w zawodzie psychoterapeuty.

Czytaj więcej

Ośrodki pomocy
Na forum spotkałam się z problemem typu: nie stać mnie na adwokata. Jest to faktycznie spory problem. Proponuję, by każdy z nas podał adresy, namiary instytucji, gdzie bezpłatne dyżury pełnia prawnicy. Jest nas tu tyle osób, że przy odrobinie dobrej woli stworzymy listę takich miejsc w Polsce. Zaczynam od mojego miasta BYDGOSZCZ Centrum Pomocy Rodzinie Stowarzyszenie MEDAR ul. E.Gierczak 8 85-792 Bydgoszcz tel. 052 348 55 47

Czytaj więcej

Psycholog. Instrukcja obsługi
Co myśleć o psychologach: szarlatani czy magowie?

Czytaj więcej

Rozwód - mniejsze zło
Rozwód - mniejsze zło Uwierzmy, że dzieci widzą i czują więcej, niż nam się wydaje. Dużo wcześniej, niż my sami chcielibyśmy, aby czuły. (...) Obalamy tu więc mit o jednoznacznie negatywnym wpływie rozwodu rodziców, mit, twierdzący, że bycie razem za wszelką cenę jest zawsze lepsze, niż rozstanie dorosłych. To, jak już wcześniej pisałam, poważne uproszczenie.

Czytaj więcej

Szpieguj swojego partnera za 30 funtów
Nowe oprogramowanie pozwala dyskretnie szpiegować aktywność online twojego życiowego partnera. Narzędzie "Youspy" może przyłapać na sieciowej zdradzie – albo dowieść braku zaufania. Program zapisuje historię przeglądanych stron WWW, rozmowy prowadzone na czatach i za pomocą komunikatorów internetowych. Aplikacja potrafi także przechwycić pocztę wysyłaną z programu pocztowego. Internetowe zdrady stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Łatwy dostęp do portali randkowych, społecznościowych czy zrzeszających znajomych z dawnych lat oraz czaty i darmowe skrzynki pocztowe znacznie sprzyjają procederowi." - mówi Andy Felton, przedstawiciel Guardian Software Solutions.

Czytaj więcej

Terapia par - czego oczekiwać, na co się nastawić?
Wbrew pierwszym nasuwającym się odpowiedziom - to nie terapeuta w tym trójkącie ma moc czynienia zmian. Terapeuta jest od dawania bodźców, impulsów, które mogą poruszyć wasze nawykowe myślenie i działania kierując je na inne tory. Ale koniecznym warunkiem jest Wasza praca własna, Wasza decyzja i wysiłek wkładany w proces zmiany. Odpowiadając więc na pytanie: każdy może zmienić sam siebie w tym, jak zachowuje się wobec drugiej osoby. Czytaj więcej

Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info